Kartepeli başarılı sporcuya ziyaret!

Karışık Dövüş Sanatları (MMA) Şampiyonası’nda, Kafes Dövüşünde Türkiye Şampiyonu olarak hem Türkiye’ye hem de Kartepe’ye gurur yaşatan Kartepeli Bartu Çalışkan’a, Gelecek Partisi Kartepe’den tebrik ziyareti gerçekleştirildi.

 

Ankara’da düzenlenen Karışık Dövüş Sanatları (MMA) Şampiyonası’nda Kartepeli Bartu Çalışkan Kafes Dövüşünde Türkiye Şampiyonu olarak hem Türkiye’ye hem de Kartepe‘ye gurur yaşattı. Gelecek Partisi Kartepe İlçe Başkanı Emel Oruç ve yönetim kurulu ise Bartu Çalışkan’ı ziyaret ederek tebrik etti. Keyifli geçen ziyarette, Bartu Çalışkan’a Türk Bayrağı hediye edildi. 

 

 

 

“Türkiye şampiyonu Bartu Çalışkan kardeşimizi ziyaret ettik. Kartepemizin gururu Bartumuzu tebrik ettik. Genç kardeşimiz disiplinli çalışması ile hakkettiği başarıyı kazanması bizleri çok mutlu etti. Ailesinin gururu Bartumuzu dünya şampiyonu olarak görmek istiyoruz. Ona sonuna kadar güveniyoruz. Bugün sadece kendisinin ve ailesinin imkanları ile buralara geldiğini en iyi bilenlerdeniz. Gurur kaynağımız kardeşimize başarılar diliyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’nin bayrağını göklerde dalgalandıracağına gönülden inanıyoruz.. Gençlerimizin uluslararası başarısı bizlerin gururu başarısıdır. Devletimizin başarılı gençlerimizin arkasında olmasını diliyoruz.. Bartu kardeşimizi Ziyaretimizde Şanlı bayrağımızı takdim ettik. Ailesini tebrik ettik başarılarının devamını diliyoruz. Her zaman yanındayız! Kartepemizin gururu Bartu Çalışkan kardeşim.” ifadelerini kullandı.

Facebook Yorum

Haberi Paylaş

Diğer Haberler