SP Kartepe’den CHP Kartepe’ye hayırlı olsun ziyareti

380085050_842572167543229_581599945194899057_n

Saadet Partisi (SP) kartepe İlçe Başkanı İbrahim Ethem Akbuğa yönetimi ile birlikte 3 Eylül 2023 pazar günü gerçekleşen chp Kartepe İlçe Başkanlığı’nın 6. Olağan Kongresi’nde ilçe başkanı seçilen Hasan Bayrak ve yönetimini ilçe binasında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

CHP Kartepe ilçe kongresine katıldıklarını belirterek, ilçe ve il kongresinin ardından büyük kurultayın da hayırlısıyla yapılması temennisinde bulunan SP Kartepe İlçe Başkanı İbrahim Ethem Akbuğa, CHP İlçe Başkanı Hasan Bayrak ve yeni yönetime hayırlı olsun dileklerini iletti. Akbuğa, “Genel seçimde beraber çalıştığımızdan dolayı dostane ve samimi bir ortam gerçekleşti. Yerel seçimlerde de gönlüm, kurduğumuz bu dostane ilişkilerimizin devam ederek, ittifakımızın da sürmesi” diye konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren CHP Kartepe İlçe Başkanı Hasan Bayrak ise; “SP Kartepe İlçe Başkanı İbrahim Ethem Akbuğa ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretlerinden dolayı şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarım adına sonsuz teşekkür ediyorum. Genel seçimlerde Kartepe’de güzel bir birliktelik oluşturduk. Vermiş olduğunuz destek ve yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı teşekkür ediyoruz. Dostluk, kardeşlik ve birlikteliğimizin bundan sonrada devam edeceğine inanıyorum” dedi

Facebook Yorum

Haberi Paylaş