Yeniden Refah Kartepe’den yoğun çalışma

Yeniden Refah Kartepe'den yoğun çalışma1

Yeniden Refah Partisi Kartepe SKM’nin her günü dolu dolu ve yoğun geçiyor.

Yeniden Refah Partisi Kartepe SKM’nin her günü dolu dolu ve yoğun geçiyor. Her mahalleye uzanan, her eli sıkan, her gönüle dokunan ve hergün sahalarda olan başkan adayı Berat KANSU ve Meclis Üyeleri, her daim kent vatandaşının yanında. Esnaf ziyaretleri, cenaze taziyeleri, umre ziyaretleri, cemiyetler, açılışlar, hane ziyaretleri gerçekleştiriyorlar.

Pazar günü Emekevler Gençlik ve Spor Kulübünün düzenlemiş olduğu masa tenisi turnuvasına katılım sağlayarak kura çekilişi gerçekleştiren Berat KANSU ve Meclis Üyeleri, oradan yeni açılan 41 Izgara Et sahibi Yusuf bey’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Daha sonra Fatih Sultan Mehmet mahallesinde İrtibat bürosu açılışını rozet takdimi ile birlikte yaparak programa devam eden Yeniden Refah Kartepe akşam namazından sonra Ketenciler Mahalle ziyareti yaparak programlarını sonlandırdı.
Bunların yanı sıra davet edildikleri her yere giden KANSU, “dolaşacağız, vatandaşlarımızın sorunlarını dertlerini dinleyerek kalplerine ferahlık kentimize REFAH’ı getireceğiz. Adil hizmet ve ahlâklı belediyecilik ile KARTEPE’mizi birlikte güzelleştireceğiz, 94 ruhunu tekrar yaşatacağız” açıklamasında bulundu.
Başkan adayı Berat KANSU “Mübarek Ramazan ayının ülkemize ve İslam alemine bereketi, sağlığı ve huzuru getirmesini ayrıca akan kanların durmasını temenni ediyorum” mesajı ile Ramazan ayını kutladı.
Facebook Yorum

Haberi Paylaş