ŞAMPİYONLUK KUPASI KARTEPE’DE

ŞAMPİYONLUK KUPASI KARTEPE’DE (5)

TFF 2. Ligi Play-Off maçları sonucu şampiyon olan ve TFF 1. Lig’e yükselen Kocaelispor’un şampiyonluk kupası Kartepe’de taraftarla buluştu.

Kocaelispor ve Taraftar Grubu Hodri Meydan’ın koordinesiyle şehir turuna çıkarılan şampiyonluk kupası Kartepe Kent Meydanı’nda coşkuyla karşılandı. Şampiyonluk kupasıyla birlikte Kartepe Kent Meydanı’na gelen taraftarları Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman karşıladı.

KOCAELİSPOR HAK ETTİĞİ YERDE OLACAK

Her zaman yanınızdayız diyen Başkan Kocaman “İnşallah eski günlerimize döneceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde Kocaelispor’umuz hak ettiği yere gelecektir. Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın’dan Allah razı olsun. Yeşil-siyah renklere gönül verenler her zaman bir arada olacağız” dedi.

ŞAMPİYONLUK KUPASI KOCAMAN’IN ELİNDE

Kocaelispor bayraklarıyla donatılan Kartepe Kent Meydanı’nda çok güzel görüntüler ortaya çıktı. Taraftarlarla birlikte davul çalan Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman şampiyonluk heyecanını yeniden yaşadı. Şampiyonluk kupasını eline alan Başkan Kocaman, “Bu kupada herkesin emeği var” açıklamasında bulundu. Meşaleler yakılarak söylenen marşlara Başkan Kocaman’da eşlik etti. Kartepe Kent Meydanı’nda yakılan yeşil-siyah meşaleler geceyi aydınlatırken, bir kez daha Kocaelispor’un şampiyonluğu doyasıya kutlandı.

Facebook Yorum

Haberi Paylaş