Merttürk’e hayırlı olsun ziyaretler sürüyor

Merttürk’e hayırlı olsun ziyaretler sürüyor 1

Cumartesi günü gerçekleşen CHP Kartepe İlçe Olağanüstü Kongresinde ilçe başkanı seçilen, 6 Ekim Çarşamba günü de mazbatasını alarak başkanlık koltuğuna resmen oturan CHP Kartepe İlçe Başkanı Nilay Mettürk’e ilk ziyaret Ak Parti Kartepe İlçe Teşkilatı’ndan geldi. CHP Kartepe İlçe’nin çiçeği burnunda Başkanı Nilay Mettürk’ü ilçe binasında ziyaret eden Ak Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz ve yönetimi, Merttürk ve yönetimine başarılar diledi

.

Samimi ortamda gerçekleşen ziyaretten Merttürk ve yönetimine hayırlı olsun dileklerini ileten Ak Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, “Öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Yönetiminizle birlikte güzel çalışmalara imza atacağınıza inanıyorum” dedi. Herkes için ortak paydanın Kartepe olduğunu dile getiren Yılmaz, “Bizler sürekli sahadayız, hepimizin ortak paydası Kartepe. Olumlu bir muhalefete her zaman ihtiyaç var. Ancak dostluk, arkadaşlık her şeyden önemli” diye konuştu.

 

 

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren CHP Kartepe İlçe Başkanı Nilay Mettürk, “ Ziyaretinizden  onur duyduk. Elbette ki yönetimimizle birlikte karar alarak, iadeyi ziyaretimizi yapacağız“dedi. Güzel bir duygu, onurlu bir makam diyerek sözlerine devam eden Merttürk, “Hepimizin derdi, ortak değeri Kartepe. Biz yerelde birbirimizin düğününde cenazesinde olan insanlarız. Dostluk, arkadaşlık baki ama yeri geldiğinde siz de biz de siyaset yapacağız.

 

Haberi Paylaş