Kocaeli Muhtarlar Derneği Başkanı Altıntaş oldu

Kocaeli Muhtarlar Derneği Başkanı Altıntaş oldu

Kocaeli Muhtarlar Derneği’nin olağan genel kurulunda Başkanlığa, Başiskele Mehmetağa Mahalle Muhtarı İlhan Altıntaş seçildi

Kocaeli Muhtarlar Derneği Başkanlığı’na, Başiskele Muhtarlar Derneği Başkanı ve Mehmetağa Mahalle Muhtarı İlhan Altıntaş seçildi.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Muhtarhane’de gerçekleştirilen Kocaeli Muhtarlar Derneği olağan genel kuruluna, Büyükşehir Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Numan Balaban, Muhtarlıklar Şube Müdürü Uğur Şahin ve dernek üyesi muhtarlar katıldı.
Kongre, İstiklal Marşı’nın okunması ve saygı duruşunda bulunulması ile başladı. Divan Kurulu Başkanlığını eski Darıca Muhtarlar Derneği Başkanı Kenan Demirbaş, katip üyeliklerini ise Yılmaz Şahin ve Mustafa Yaman yaptı. Derneğin faaliyet raporu, gelir ve gider tabloları okunarak, oy birliği ile kabul edildi.
Konuşmaların ardından tek liste olarak aday gösterilen Başiskele ilçesi Mehmetağa Mahalle Muhtarı İlhan Altıntaş, 50 üyenin oy kullandığı kurulda, oybirliği ile Kocaeli Muhtarlar Derneği Başkanlığı’na seçildi.
Altıntaş, genel kurula katılarak kendisini destekleyen muhtar arkadaşlarına teşekkür etti.
Altıntaş, “Dernek olarak siyasi kimliklerimizi bir kenara koyduk, bütün muhtar arkadaşlarımızın katılımıyla güzel çalışmalar yapacağız. Amacımız mahallelerimize en iyi hizmetin yapılmasına öncülük yapmak olacaktır.” dedi.
Kocaeli Muhtarlar Derneği Başkanı İlhan Altıntaş, önceki dönem dernek başkanı olarak görev yapan Derya Uluç’a ve yönetimine, hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Uluç da Altıntaş’a çalışmalarında başarılar diledi.

Dernek Başkanı İlhan Altıntaş’ın yönetiminde şu isimler yer aldı:

Başkan Yardımcıları Engin Öztürk ve Hüseyin Türker, Sayman Sevgi Koyun, Sekreter Şahin Kot, Üyeler Hamdi Uzuner ve Sıddık Topal.
Yönetim Kurulu Yedek Üyeler:
Hasan Özkoca, Ahmet Mızrak, Alaattin Küçük, Çetin Ersoy, Alaattin Durmuş, Müzeher Değer, Tuncay Odlukaya.

Denetim Kurulu Üyeleri:
Başkan Musa Uslu, üyeler Erol Küçük, Recep Akbaş
Denetim Kurulu Yedek Üyeler:
Davut Kabaca, Hülya Yıldırım, Recep Şahin

Facebook Yorum

Haberi Paylaş