İYİ PARTİ KARTEPE GENÇLİK KOLLARININ YENİ BAŞKANI NİHAT EREN TARCAN OLDU

İYİ PARTİ KARTEPE GENÇLİK KOLLARININ YENİ BAŞKANI NİHAT EREN TARCAN OLDU1
İYİ Parti Kartepe Gençlik Kollarında Mustafa Mutlu Sarı’dan boşalan Başkanlık koltuğuna, 3 Yıldır Başkan Yardımcılığı görevini sürdüren Nihat Eren Tarcan atandı.
İYİ Parti Kartepe İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Mutlu Sarı’nın, geçtiğimiz haftalarda Gençlik Kolları İl Başkanlığına atanması sonrasında boşalan Başkanlık koltuğu için yapılan istişareler sonucunda, başvuruda bulunan adaylar arasından uzun zamandır Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Nihat Eren Tarcan’ın ismi üzerinde birleşildi.
Kendisine verilen görevin sorumluluğu ile İYİ Gençliğe ve Partisine hizmet edeceğini belirten İYİ Parti Kartepe Gençlik Kolları Başkanı Nihat Eren Tarcan; “Bugün; çok önemli bir makamın bayrağını devir almanın mutluluğu ve gururu içerisindeyim.
Bu görevin Kartepemize ve Partimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.
Kartepeli hemşerilerime hizmet edecek olmanın onurunu ve mutluluğunu yaşıyorum.
Şahsımı bu göreve layık gören başta İlçe Başkanım Sn.Haluk Tamyüksel olmak üzere, İl Gençlik Kolları Başkanımız Sn.Mustafa Mutlu Sarı’ya, Kartepe İlçe Ana Kademe Yöneticilerimize, Kartepe Gençlik Kolları üyelerimize ve teşkilatımızın her kademesinde görev yapan değerli teşkilat mensuplarımıza şükranlarımı sunuyorum.
Rabbim çıktığımız bu zorlu yolda bizleri mahçup etmesin inşallah.” dedi.
İYİ Parti Kartepe İlçe Teşkilatının herşeyden önce bir Aile olduğunu vurgulayan İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel; “Gençlik Kolları ve Kadın Kolları ailemizin en önemli unsurlarıdır. Biz böyle düşünür böyle hareket ederiz. İşte ailemizin bir parçası, Kartepe’nin evladı Mustafa Sarı’da buradan bu aileden yetişerek, yeni ve önemli bir görev ile Gençlik Kolları İlçe Başkanlığı görevinden ayrıldı. Bizler kendisi ile gurur duyduk ve inşallah daha iyi yerlerde görerek kendisi ile gurur duymaya devam edeceğiz.
Bugün ise Mustafa’nın 4 yıl boyunca başarıyla taşıdığı bayrağı daha ileriye taşıyabilmek adına Gençlik Kolları İlçe Başkanlığı görevine, Pırıl Pırıl bir kardeşimizi getiriyoruz.
Daha 22 yaşında, 2 senedir de Gençlik Kollarımızda Başkan Yardımcılığı görevini başarıyla yerine getiriyordu.
İnanıyorum ki Mustafa Başkan’dan devraldığı bayrağı daha yukarılara taşıyacak.
Allah yar ve yardımcısı olsun.
İYİ Parti Kartepe İlçe Teşkiları bir ve beraberdir, İYİ Parti Kartepe Ailesi, büyük bir Aile’dir” dedi.
Facebook Yorum

Haberi Paylaş