Türkiye’nin En İyi İşverenleri açıklandı “Magna Kartepe’ye birincilik getirdi”

Türkiye'nin En İyi İşverenleri açıklandı Magna Kartepe'ye birincilik getirdi1

29 Nisan 2021 tarihinde online olarak gerçekleştirilen ödül töreninde 11 farklı sektörden 69 şirkete “Türkiye’nin En İyi İşvereni” ödülü verildi. Ödül kategori sayısı 5’ten 7’ye çıkartıldı.

Kartepe’de başarılara imza atan ve adından sıkça söz ettiren Magna, Great Place to Work Enstitüsü’nün hazırladığı Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2021 araştırmasında bir kez daha Türkiye’nin en iyi işvereni oldu.

100-250 çalışan sayısına göre ilk sırayı Viessmann Manisa Isı Teknolojileri San. & Tic. Ltd. Şti., Tümaş Mermer San. ve Tic. A.Ş. ile Doğuş Grubu aldılar. En kalabalık katılımlı kategori olan 250-500 çalışan sayısına göre “Türkiye’nin En İyi İşvereni 2021” ödülünü, geçen yılın da birincisi olan Magna Seating kazandı. Onu sırasıyla GittiGidiyor ve Novartis Sağlık Gıda ve Tarım Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. takip ettiler.

500-1000 çalışan sayılı şirketlerden en iyi işveren olanların ilk sırasında, çalışan sayılarının artmasıyla kendilerine yeni listede yer bulan Magna Exteriors & Magna Mirrors yer aldı. Onu sırasıyla DHL Worldwide Express Taşımacılık ve Ticaret A.Ş. ile geçen sene 2020 Avrupa’nın En İyi İşverenleri listesinde yer alan ve yıllardır başarıyla listede yer bulan sahibinden.com takip etti.

Pandemi dolayısıyla onlline gerçekleşen ödül törenini iş yerinden takip eden Magna Ailesi çalışanları, ödül sevincini mutluluk gözyaşlarıyla karşıladı. “Great Place to Work’te en İyi İşverenler listesinde yer almanın gururunu ve mutluluğunu çalışanlarımızla birlikte yaşıyoruz” diyen  Magna Exteriors @ Magna Mirrors İnsan Kaynakları Müdürü Necmettin Yıldırım açıklamasında; “Bizler Magna Ailesi olarak, sürdürülebilir başarının en önemli sırrının çalışanlarımızın mutluluğu, kurumumuza güvenmesi, işini huzurlu bir ortamda keyifle yapması olduğuna inanıyoruz. Bu inançla çıktığımız yolda, bugün elde ettiğimiz “Türkiye’nin en iyi şirketi” olma başarısını yakaladığımız için gururluyuz. Haklı mutluluk ve gurur bu. Bu başarıda emeği geçen katkı veren herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Haberi Paylaş