Mevlüt Ağra ile yola devam

Mevlüt Ağra ile yola devam1

Kartepe Kulüpler Birliği’nin 3. Olağan Kongresi bugün Kartepe Uzunçiftlik Düğün Salonu’nda gerçekleşti. Başkanlık için mevcut başkan Mevlüt Ağra ile Gürkan Ay yarıştı.

Gerçekleşen kongre sonrası seçimi mevcut başkan Mevlüt Ağra çoğunluğun oyunu alarak kazandı.

Saat 16.00’da başlayan kongreye Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Şemsettin Yıldırım, Kocaelispor Başkanı Engin Koyun, Hodri Meydan Taraftar Derneği Başkanı Ferhat Uzun, Hodri Meydan Tribün Lideri Haluk Bozo, Hodri Meydan Fahri Başkanı Soner Öztürk, Kocaelispor’un eski başkanı Muammer Çelik, Gölcükspor eski Genel Menajeri Adem Ellibeş, Kartepe’deki kulüp temsilcileri, çok sayıda futbol sever ve muhtar katıldı. Kongrede divan başkanlığını Levent Atalı yaptı.

TÜM KULÜPLERİN SESİ OLACAĞIZ

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, her zaman sporun yanında olduğunu belirtti. Kocaelispor Başkanı Engin Koyun, “Umarım buralardan takımımıza futbolcu kazandırırız” dedi. Mevlüt Ağra ise konuşmasında, “Kartepe’deki tüm kulüplerimizin sesi olacağız. Sadece futbolda değil, başka branşlarımızda da faaliyetlerimiz var. Amacımız bizim bu yörede ne kadar etkili olduğumuzu göstermek. Geçmişte emeği geçen başkanımıza ve yöneticilerimize teşekkür ederim” ifade etti.

Kongrenin sonunda eski yöneticilere plaket takdimi yapıldı.

Haberi Paylaş