KARTEPE´NİN EVLATLARI DUA ALIYOR

KARTEPE´NİN EVLATLARI DUA ALIYOR

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını dolayısıyla alınan tedbirler Kartepe ilçesinde titizlikle uygulanırken, Kartepe Belediyesi Alo Evlat Sağlık Kulübü ekiplerinin özverili çalışmaları herkesin takdirini topluyor.

Ülkemizde Mart ayından bu yana etkisini gösteren Covid-19 salgınına karşın gereken tedbirler Kartepe genelinde titizlikle uygulanıyor. Kartepelilerin bu zor günlerde yaşadıkları sıkıntıları Alo Evlat Sağlık Kulübü ekipleri yetişiyor. 7/24 hizmet veren Alo Evlat ekipleri Kartepelilerin her türlü ihtiyaçlarını gideriyor.

TAKDİR EDİLİYOR

Covid-19 pandemine karşı İçişleri Bakanlığı tarafından alınan son tedbirler kapsamında hafta sonları sokağa çıkma kısıtlamasının yanı sıra hafta içi de 21.00’den sonra kısıtlama gelmişti. Salgının önüne geçmek için alınan bu tedbirlere Kartepe genelinde titizlikle uygulanırken, Alo Evlat Sağlık Kulübü ekipleri her daim görevinin başında hizmetleri ile herkesin takdirini topluyor.

7/24 HİZMET

Kartepe Belediyesi Alo Evlat Sağlık Kulübü, ilçe genelinde Kartepelilerin ilaç, alış-veriş, muayene gibi bir çok ihtiyacını gideriyor. Özellikle Covid-19 salgını dolayısıyla karantina altında olan ailelere Alo Evlat Sağlık Kulübü ekipleri destek veriyor.

ALO EVLAT ÖRNEK OLDU

Kartepe genelinde dezenfektan çalışmalarına aralıksız devam edilirken, İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan Covid-19 genelgelerinin taviz verilmeden uygulandığını belirten Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Alo Evlat Sağlık Kulübümüzün çalışmaları herkesin taktirini kazanmıştır. Ülkemizde görülmeye başlanan Covid-19 salgının başlamasından bu yana özveriyle hizmet veren ekip arkadaşlarımızdan Allah razı olsun” açıklamasında bulundu.

Haberi Paylaş