Kartepeli muhtarlardan teşekkür ziyareti

Kartepeli muhtarlardan teşekkür ziyareti

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, Kartepeli muhtarları makamında ağırladı. Büyükşehir tarafından yapılan çalışmalar için Genel Sekreter Gündoğdu’ya teşekkür eden muhtarlar, görüş alışverişinde de bulundular.

TÜRKER, SOYYİĞİT VE KÜÇÜK ZİYARET ETTİ
Kartepe Muhtarlar Derneği Başkanı Cepni Mahalle Muhtarı Hüseyin Türker, Acısu Mahalle Muhtarı Yakup Soyyiğit ve FSM Mahalle Muhtarı Alaattin Küçük tarafından gerçekleştirilen ziyarette Genel Sekreter Gündoğdu, muhtarlık makamının vatandaşlar ve kamu yetkilileri arasında bir köprü vazifesi gördüğünü belirtti.

“EKİPLERİMİZ YOĞUN MESAİ HARCIYOR”
Kartepe’nin Kocaeli’nin önemli ilçelerinden biri olduğunu vurgulayan Genel Sekreter Gündoğdu, “Kocaelimizin her köşesine ayırt etmek sizin hizmet götürmeye çalışıyor. Ekiplerimiz her daim sahada. Yoğun bir şekilde çalışıyor. Pandemi döneminde olmamıza rağmen kent halkının ihtiyaçlarını gidermek için durmadan çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

TELEFERİK PRESTİJ KAZANDIRACAK
Sumotaş ve Kartepe Muhtarlar Derneği Başkanı olan Hüseyin Türker ise başta Başkan Tahir Büyükakın olmak üzere tüm Büyükşehir ekibine çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Kartepe ilçesine yapılacak olan teleferiğin ilçeye büyük prestij kazandıracağını vurgulayan Türker, “Kartepemizde güzel hizmetlerin yapılamaya devam edeceğine inanıyoruz” dedi.

Facebook Yorum

Haberi Paylaş