KARTEPE’DE HER MAHALLEDE ÇALIŞMA VAR

KARTEPEDE-HER-MAHALLEDE-CALISMA-VAR-9

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın talimatı ile Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde asfalt-yama, bakım ve tamir çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın talimatıyla Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde parkeden, yol genişletme, asfalt yama çalışmalarına kadar bir çok kalemde hizmetlerine hızlı bir tempoda devam ediyor.

KISA SÜREDE TAMAMLANACAK

Kartepe Belediye Başkanı Kocaman, İSU ekipleri tarafından Uzunbey Mahallesi Kirazoğlu Mevkii’nde yapılan alt yapı çalışmaları sonrasında gerçekleştirilen asfalt serimini yerinde inceleyerek yetkililerinden bilgi aldı. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından 700 metre uzunluğunda, 6 metre genişliğindeki yolda asfalt yama çalışması yapılmaya başlandı. Hızlı bir tempoda devam eden çalışmaların kısa sürede tamamlanması bekleniyor. 

TEMİZ VE BAKIMLI SOKAKLAR

Hafta başından itibaren Dumlupınar, Ertuğrul Gazi ve Ataevşer Mahallelerindeki çalışmalarını tamamlayan ve farklı mahallelerde eş zamanlı olarak çalışan Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü; Rahmiye Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Caddesi, Ertuğrul Gazi Mahallesi Maral Sokak’da parke çalışmalarına, Sarımeşe Mahallesi Hisarcık Sokak ve civarında, Çuhane Caddesi’nde asfalt çalışmalarına; Maşukiye Mahallesi Kartopu Sokakta 200 metre uzunluğunda 7 metre genişliğinde beton yol çalışmalarına devam ediyor.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK

Planlı ve sistemli bir şekilde çalıştıklarını söyleyen Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Ekiplerimiz hızlı bir tempoda, planlı bir iş programı ile ihtiyaç olan tüm mahallelerimize girip, gerekli iyileştirmeleri yapıyor. Sorunlu bir yer kalmayıncaya kadar bakım, onarım ve yenileme çalışmalarımız devam edecek” açıklamasında bulundu.

Haberi Paylaş