KARTEPE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ DİLEK’TEN BAYRAM MESAJI

KARTEPE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ DİLEK'TEN BAYRAM MESAJI

Kartepe ilçe Milli Eğitim müdürü Ferhat Dilek Ramazan bayramı sebebi ile bir mesaj yayınladı.Dilek şunları ifade etti;

Salgın sebebiyle okullarımızdan, aile büyüklerimizden uzak, kalabalık iftar sofralarına hasret kaldığımız; daha dün “hoşgeldin yâ şehr-i Ramazan” diyerek karşıladığımız mübarek Ramazan ayını uğurlamanın burukluğunu, bayram sabahının sevincine devrediyoruz.
Cenâb-ı Allah’tan tuttuğumuz oruçlarımızı, ibadetlerimizi kabul etmesini, sevdiklerimiz ile aramıza mesafe koyan salgından bizleri tez vakitte kurtarmasını niyaz eder, dualarımızı arz ederiz. 
Kıymetli öğrencimiz…
Okullarınızdan uzak kalmanın üzüntüsü içerisinde olduğunuzu her fırsatta dile getiriyorsunuz. Uzaktan eğitim sürecinde derslere yoğun bir katılım gösterdiğiniz için sizlere canıgönülden teşekkür ediyorum. En kısa zamanda yeniden okul bahçelerinde kavuşmak temennisi içerisindeyiz.
Değerli öğretmenlerimiz…
Her bir evin odasına, her bir öğrencinin yaşamına misafir oldunuz, olmaya devam ediyorsunuz. Yüz yüze gelemediğiniz öğrencilerinizle teknolojinin bütün imkanlarını zorlayarak bir araya geliyor, ders ve ödev takiplerini yapıyorsunuz. Hem öğrencilerinizle hem de birçoğunuz kendi çocuklarınızın uzaktan eğitim süreçleriyle alakadar oluyorsunuz. Hatta siz ders işlerken yanınızda olmak isteyen çocuklarınızı zaman zaman “uzaktan sınıflarınıza” misafir ediyorsunuz. Hakkınız ödenmez. Okulların açılacağı ve sınıflarınıza kavuşacağınız günü bizler de sizin gibi sabırsızlıkla bekliyoruz.
Değerli öğrenci velilerimiz…
Sizler de öğrencilerimizin okul yaşamlarına şahit ve destek oluyorsunuz. Birçoğunuz evladınızla uzaktan eğitim derslerinde sıra arkadaşlığı yapıyorsunuz. Desteklerinizden dolayı sizlere bilhassa teşekkür ediyorum.
Kıymetli çalışma arkadaşlarımız, paydaşlarımız; her birinize emeklerinizden ötürü teşekkür ediyor, Ramazan bayramının tüm dünyaya neşe getirmesini temenni ediyorum. Ramazan Bayramınızı en içten duygularımla kutlarım.

Facebook Yorum

Haberi Paylaş