Kartepe Emniyet’ten Jandarma’ya anlamlı ziyaret

Kartepe Emniyet'ten Jandarma'ya anlamlı ziyaret1

Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 184. yıldönümü dolayısıyla Kartepe İlçe Emniyet Müdürvekili Başkomiser Mehmet Gören, kardeş teşkilat olan Kartepe İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.

Kartepe ilce  Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 184. yıldönümü dolayısıyla Kartepe İlçe Emniyet Müdürvekili Başkomiser Mehmet Gören, kardeş teşkilat olan Kartepe İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti. İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Teğmen Özkan Bakır’ı makamında ziyaret eden Gören, Bakır’ın nezdinde tüm jandarma teşkilatına tebriklerini iletti.

Kartepe İlçe Emniyet Müdürvekili Başkomiser Mehmet Gören, “Başta İlçe Jandarma Komutanlığımız personeli olmak üzere ülkemizin, milletimizin huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla gece gündüz görev yapan, tarihi şan ve şerefle dolu Türk Jandarma Teşkilatı’nın Kuruluşunun 184. yıldönümünü kutluyor, Jandarma teşkilatımız bünyesinde görevini ifa ederken şehadet şerbetini içen tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize sağlıklı ve uzun ömürler, kahraman jandarmalarımıza görevlerinde kolaylıklar ve başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kartepe İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Teğmen Özkan Bakır, “Bu anlamlı ziyaretten dolayı teşkilatım ve arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı

 

Facebook Yorum

Haberi Paylaş