İzmit Belediyesinden Süverler’de asfalt yol atağı

İzmit Belediyesinden Süverler’de asfalt yol atağı3

İZMİT BELEDİYESİ

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ

BASIN BÜLTENİ BASIN BÜLTENİ  BASIN BÜLTENİ   BASIN BÜLTENİ       BASIN BÜLTENİ

İzmit Belediyesinden Süverler’de asfalt yol atağı

Kent merkezinde olduğu gibi kırsal mahallerde de üst yapı çalışmalarına ara vermeden devam İzmit Belediyesi, Süverler Mahallesi’nin uzun yıllardır bakımsız kalan yollarını baştan sona yenilerken, 200 metre uzunluğunda yeni bir asfalt yolu da hizmete açtı

Kent merkezi veya kırsal mahalle ayırmaksızın ihtiyaç duyulan her noktada yol bakım-onarım çalışmalarına devam eden İzmit Belediyesi ekipleri, Süverler Mahallesi’nin deforme olan yollarında asfalt yama ve bakım çalışması gerçekleştirdi. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Süverler Mahallesi genelinde yaptığı 900 tonluk asfalt yama çalışmasıyla mahalle yolları daha konforlu ve güvenli bir hale geldi.

200 METRE YENİ ASFALT YOL

Ekipler, asfalt yama çalışmalarının yanında Süverler Mahallesi’ne yeni bir asfalt yol kazandırdı. Mahalle sakinlerinin ihtiyacı haline gelen yol için harekete geçen Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri 200 metre uzunluğundaki yolu 120 ton asfalt kullanarak vatandaşların kullanımına sundu. Ekipler, kentin tamamında yolların daha kullanışlı ve güvenli olması için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

NOT: Belediyemizle ilgili bütün haberleri www.izmit.bel.tr internet adresimizden takip edebilirsiniz.

Facebook Yorum

Haberi Paylaş