Derbent Ortaokulunun başarısı

Derbent Ortaokulunun başarısı

2021 yılı Ocak ayında başlayıp Haziran ayında sona eren, Fen Bilimleri Öğretmeni Ümit Salman ile İngilizce öğretmenleri Mukadder Şanlı Berzeg veTuğba Demirel’in kuruculuğunu yaptığı “Evim Benim Laboratuvarım” ve “Dünya İçin Ayağa Kalkma Zamanı! ( Time To Stand Up For Earth!) isimli eTwinning projeleri Ulusal Kalite Etiketi Ödülü alarak Derbent Ortaokulu’na büyük bir mutluluk yaşattı.

 

 

eTwinning Merkezi Destek Servisi tarafından belirlenen kriterlere uygun olan projelere her yıl çeşitli kategorilerde ödüller verilmektedir. Derbent Ortaokulu da 2021 yılında Evim Benim Laboratuvarım ve Dünya İçin Ayağa Kalkma Zamanı ( Time to Stand up For Earth ! ) isimli iki proje ile Ulusal Kalite Etiketi ödülüne layık görüldü. Projede görevli öğretmen ve öğrenciler şimdi büyük bir heyecanla eTwinning özel ödülleri ve Avrupa Kalite Etiketi ödüllü sonuçlarını bekliyorlar.

Bu güzel başarının ardından projede görevli tüm öğrencilere İlköğretim Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen törende Derbent Ortaokulu Müdürü Ethem Nuri Tuncer tarafından plaket verilerek teşekkür edildi.

Derbent Ortaokulu’na ve tüm Derbent Ortaokulu Ailesine nice başarılı çalışmalar dileriz

 

Facebook Yorum

Haberi Paylaş