Başkan Söğüt, Çamlıtepe Esnafını Gezdi

Başkan Söğüt, Çamlıtepe Esnafını Gezdi
Başkan Şener Söğüt, Çamlıtepe Mahallesi’nde esnafı gezdi. Esnafla sohbet eden ve kolaylıklar dileyen Başkan Söğüt’e esnaflar da pandemi dolayısıyla belediyenin sunduğu desteklerden dolayı teşekkür etti.
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, esnaf ziyaretleri kapsamında son olarak Çamlıtepe Mahallesi’ndeydi. İlk olarak Çamlıtepe Mahalle Muhtarı Mehmet Işık’ı ziyaret eden Başkan Söğüt’e; Başkan yardımcıları Faruk Denli, İbrahim Çırpan ve Osman Yurt, meclis üyeleri de eşlik etti. Esnaf ziyaretleri öncesinde Cuma namazı çıkışında vatandaşlarla sohbet eden Başkan Söğüt, bölgede yapılacak çalışmalarla ilgili olarak bilgiler verdi.
ALTYAPISI VE ÜST YAPISI TAMAM
Daha sonra esnafı dolaşan Başkan Söğüt, “Körfez’de altyapı noktasında yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Çamlıtepe Mahallemizde bunu tamamladık. Zor günler geçirdiniz ama şimdi rahat ediyorsunuz. Altyapı gerçekten en zor çalışmalardan biri. Üst yapıyı da tamamladık ve cadde ve sokaklarımız güzel bir durumda. Eksiklerimiz elbet olabilir, bunları da birlikte aşacağız” dedi.
BİRLİKTE AŞACAĞIZ
Esnafların pandemi dolayısıyla belediye tarafından yapılan yardımlardan dolayı teşekkür etmesi sonrası da konuşan Başkan Söğüt, “Gerçekten zor bir süreç içerisindeyiz. Bizler de yerel yönetimler olarak elimizden gelen desteği sunma gayretindeyiz. Büyükşehir Belediyemiz de bu konuda her türlü yardımı yapıyor. Dediği gibi zor bir süreç ve bunu hep beraber aşacağız” dedi.
Facebook Yorum

Haberi Paylaş