BAŞKAN KOCAMAN KIBRIS GAZİSİ TOYGAR’I ZİYARET ETTİ

BAŞKAN KOCAMAN KIBRIS GAZİSİ TOYGAR’I ZİYARET ETTİ (1)

Kartepe Belediye Başkanı Av. M.Mustafa Kocaman, 19 Eylül Gaziler Günü’nde Kıbrıs Gazisi Recep Toygar’ı evinde ziyaret etti.

Kartepe Belediye Başkanı Av. M.Mustafa Kocaman, 19 Eylül Gaziler Günü’nde Kartepe İstasyon Mahallesinde ikamet eden Kıbrıs Gazisi Recep Toygar’ı evinde ziyaret etti. Başkan Kocaman’a Kartepe Belediyesi Meclis Üyeleri Murat Soyer ve Ahmet Sağırkaya ile AK Parti İstasyon Mahalle Başkanı Serkan Aydın da eşlik etti.

BU MİLLET SİZLERE MİNNETTARDIR

Bu ülke, bu millet şehitlerimiz ve gazilerimiz ile ayakta durmaktadır diyen Kartepe Belediye Başkanı Kocaman, “Şanlı Türk Bayrağımız bugün Kıbrıs’ta dalgalanıyorsa Recep amcamız ve onun gibi nice gazilerimizin sayesindedir. Bu millet sizlere minnettardır. Sizlerin her zaman yanınızdayız. Recep amcamız nezdinde tüm kahraman gazilerimize uzun ve sağlıklı ömürler diliyor, ebediyete intikal edenleri minnet ve şükranla anıyorum “ ifadelerini kullandı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Kıbrıs Gazisi Recep Toygar, “Bizleri unutmayarak ziyaretimize gelen belediye Başkanımız Av.M.Mustafa Kocaman’a ve beraberindekilere teşekkür ediyorum, ayaklarına sağlık. Görevlerinde muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

Facebook Yorum

Haberi Paylaş