AKP KARTEPE MAHALLE BAŞKANLARI DEĞIŞIYOR

akpartic-1

Ak Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz başkanlığında çalışmalarına devam eden Ak Kartepe’de değişim rüzgarı tüm hızıyla devam ediyor. Çeşitli nedenlerle çalışmalara yeterli zaman ayıramayarak affını isteyen mahalle başkanlarının yerine yeni atamalar yapılıyor. Bu değişimlerle teşkilat içerisinde heyecanın diri tutulması planlanıyor. Geçtiğimiz haftalarda 5 mahalle başkanını değiştiren Ak Parti Kartepe İlçe Teşkilatında, dün akşam Emekevler Mahalle Başkanı değişti.

 Dün akşam ilçe binasında gerçekleşen haftalık olağan yönetim kurulu toplantısının ardından Ak Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, yeni mahalle başkanı Vadat Şahin’e yetki belgesini vererek görevinde başarılar diledi. Devir teslim töreninde Teşkilat Başkanı Özcan Aktoprak, İlçe Yöneticisi Mehmet Taşpınar, Meclis Üyeleri Yüksel Dilek ve Tuğçe Timur da hazır bulundu.

Görevi devreden Emekevler Mahalle Başkanı Ersin Korkmaz ve yönetimine bugüne kadar yaptıkları çalışmalar için teşekkür eden Ak Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, “Bu akşam Emekevler Mahallemizde bayrak değişimini gerçekleştirdik

 Her zaman dediğimiz gibi bu bir bayrak yarışıdır. Şimdi yeni arkadaşımız ve yönetimi bu hizmet yarışını sürdürecek. İnanıyorum ki almış oldukları sorumluluk bilinciyle Emekevler Mahallemizde en güzel hizmeti yapacaklar. Bayrağı devralan Vedat Şahin başkanımıza görevinde başarılar diliyorum. İnşallah, mahallemiz için, Kartepemiz için, partimiz için hayırlısı olur “ ifadelerini kullandı.

Facebook Yorum

Haberi Paylaş