AK Kartepe’de “İbrikdere Mahalle Başkanı değişti”

123094389-2846612565584301-7011604826806126631-n-1604144625

Ak Parti Kartepe İlçe Teşkilatında değişim rüzgarı devam ediyor. Bir süredir teşkilat içinde görev affını isteyen mahalle başkanlarını değiştiren Ak Kartepe’de son olarak İbrikdere Mahalle Başkanı Adem Halil’in yerine yeni atama yapıldı.

-+
Ak Parti Kartepe İlkçe Teşkilatı, teşkilat içinde görev affını isteyenlerin yerine veya değişmesinden yarar görülen bazı mahalle başkanlarının yerine yeni atamalar yaptı. Gerekli istişareler sonucu İbrikdere Mahalle Başkanı Adem Halil’in yerine Fatih Demirtaş atandı. Ak Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, yeni mahalle başkanına görevinde başarılar dileyerek yetki belgesini verdi. Devir teslim töreninde Teşkilat Başkanı Özkan Aktoprak da hazır bulund

2 yıldır İbrikdere Mahalle Başkanlığı görevini yürüten Adem Halil, teşkilat çalışmalarına yeterli zaman ayıramadığını belirterek görevinden affını istedi. Ak Parti İlçe Teşkilatı, yapılan istişareler sonucu bölgede her kesimin onayını alan Fatih Demirtaş’ı İbrikdere Mahalle Başkanı olarak atadı. Devir teslim töreni ilçe binasında İlçe Başkanı Sadık Yılmaz ve Teşkilat Başkanı Özcan Aktoprak’ın katılımıyla gerçekleşti. Başkan Yılmaz, yeni mahalle başkanı Fatih Demirtaş’a yetki belgesini vererek, görevi devreden mahalle başkanı Adem Halil ve yönetimine emekleri için teşekkür etti. Görevi devralan Fatih Demirtaş ve oluşturacağı yeni yönetimine yapacakları çalışmalar için başarılar diledi.

Görevi devreden İbrikdere Mahalle Başkanı Adem Halil ve yönetimine bugüne kadar yaptıkları çalışmalar için teşekkür eden Ak Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, “İbrikdere Mahallemizde bayrak değişimini gerçekleştirdik. Şimdi yeni arkadaşlarımız bu hizmet yarışını sürdürecekler. Onlara da başarılar diliyorum. İnanıyorum ki İbrikdere Mahallemizde en güzel çalışmaları yapacaklardır. Bizlerin mahallelerdeki gözü kulağı olan mahalle başkanlarımızın desteği ve katkılarıyla Ak Parti Kartepe İlçe Teşkilatı olarak bizler de ilçemizde başarılı güzel çalışmalar yapmaya devam edeceğiz “ ifadelerini kullandı. 
 

Atama sürecini yürüten Ak Parti Kartepe Teşkilat Başkanı Özcan Aktoprak, kutlu bir davanın partisi olan Ak Parti’de siyaset yapmanın gurur ve mutluluk kaynağı olduğunu dile getirerek, “Önemli olan makam mevki değil, nerede olursak olalım verilen görevi layıkıyla yapmaktır” dedi. Siyasetin icra edildiği en zor, en meşakkatli alanların mahalleler olduğunu söyleyen Aktoprak, “Bu alanlarda alın teri döken, emek veren, çalışan, destek olan her bir arkadaşımıza teşekkürü borç biliriz. Görevi devreden mahalle başkanımız ve yönetimine yaptıkları çalışmalar için teşekkür ediyor, görevi devralan mahalle başkanımız ve oluşturacağı yönetime şimdiden başarılar diliyorum. Bizler bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her zaman bir ve beraber olacağız. Teşkilatımıza hayırlı olsun “ dedi.


Ak Parti Kartepe’de bayrağı devralan İbrikdere Mahallesinin yeni mahalle başkanı Fatih Demirtaş, almış olduğu sorumluluğun bilincinde olduğunu ifade ederek, “En kısa sürede yönetimimizi de oluşturup arkadaşlarımızla çalışmalarımıza başlayacağız. Bize inanıp, destek olanların güvenlerini boşa çıkarmayacağız. Mahallemize en güzel hizmetleri yapmak için yola çıktık. İnşallah, mahallemiz için, Kartepemiz için, partimiz için hayırlısı olur. “ diye konuştu

DR. ARSLAN’DAN TEŞEKKÜR
Kartepe İlçe Sağlık Müdürü Harun Arslan, sağlık çalışanlarını unutmayan ekibe teşekkür ederek “Kartepe Aile Sağlığı Merkezlerinde çalışan doktor ebe hemşire ve diğer çalışan arkadaşlarımıza Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman’ın yemek ikramı sonrasında Kartepe Kaymakamımız Altuğ Çağlar tarafından pandemi sürecinde fedakarca çalışmalarını takdir için başarı ve teşekkür belgeleri ile ödüllendirilmesi Kartepe sağlık çalışanlarını mutlu etti. Başta Sayın Kaymamamız Altuğ Çağlar ve Kartepe Belediye Başkanımız Mustafa Kocaman olmak üzere bu etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

Haberi Paylaş