SEVMEK

Sevgi en iyi ilaçtır. Sevmekten ne kaybederiz. Mesela bir çocuğun gülüşünü,bir köpeğin masum bakışını,kuşların sesini,gün batımını,yakamozu… Ancak seversek iyi biri oluruz.seversek insana doğaya hayvana zarar vermekten vazgeçeriz.

. Şiir sevin.şiir okumayı sevin.sokak kedisini sevin.insanlara yardım etmeyi,bir canlıyı doyurmayı sevin. Mutlu olabilceğimiz hala güzel şeyler var.

.sadece bunun farkına varın..kahvenizi yudumlarken hayal kurun mesela..ay çiçeklerinin içinde dans edin..yağmurda yürüyün ıslanın..insanların ne düşündüğünü boşverin..

hayat sizin ve bu hayatı en güzel şekılde yaşayın..Yazımı değer verdiğim insan Atila akın ın şiiriyle bitirmek istıyorum.

Gelincik tarlalarını bilirmisiniz Ya çiçeklere konan arıları kelebekleri böcekleri Bir agacın gölgesinde seyrıne doyabildiniz mi

Gelincik gibi güzel bir sevdiceginiz oldu mu. Batan güneşin kızıllığını izlediniz mi el ele Doğanın bütün güzellıklerini Aşk ile paçalladınız mı Gözleriniz birbirine değdimi Hayatı bir pula satıp Dalganıza baktınız mı

Facebook Yorum

Haberi Paylaş

Diğer Haberler