Başkan Kocaman Eşme Sahil’de Hemşerileri İle Güzel Havanın Tadını Çıkardı

348457195-2005907583097498-8045095468859133988-n

Kartepe de bir süredir yağışlı ve soğuk havanın ardından  Kartepe’de hafta sonu etkili olan sıcak havayla vatandaşlar kendilerini dışarı attı. Güneşin tadını çıkaran Kartepeliler Eşme Sahiline adeta  akın etti. Bazı vatandaşlar sahil bandında yürüyüş yaparken, bazıları ise piknik yaparak göl manzarası izledi. Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman da Eşme Sahil’de güzel havanın tadını çıkartan çocuklar, gençler ve vatandaşlarla selamlaşarak, sohbet etti. Başkan Kocaman’a Ak Parti Kartepe İlçe Yöneticisi Faruk Demiralay ile Ak Partili Meclis Üyesi Tahsin Varol da eşlik etti.

                  

Kartepe’nin eşsiz doğa güzelliklerine sahip köşelerinden Eşme Sahili havaların ısınmasıyla birlikte vatandaşlardan yine yoğun ilgi görmeye başladı. Hafta sonu güzel havayı fırsat bilen vatandaşlar Eşme Sahiline akın etti. Bazı vatandaşlar, Sapanca Gölü kıyısında yeşilin farklı tonlarına mahsus eşsiz doğa güzelliklerine sahip Eşme sahil bandında yürüyüş yaparken, bazıları ise kuş sesleri eşliğinde ağaçların gölgesinde piknik yaptı göl manzarasının tadını çıkardı.

 

                                

 

Hafta sonu programlarının arasında Eşme Sahiline uğrayan Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, burada güzel havanın tadını çıkaran hemşerileri ile selamlaştı, sohbet etti. Hemşerilerinin sofralarına konuk olan, çay eşliğinde keyifli sohbetler gerçekleştiren Başkan Kocaman’a vatandaşların da ilgisi oldukça fazlaydı. Gençler ve çocuklarla da yakından ilgilenen Başkan Kocaman, fotoğraf çektirme isteklerini de geri çevirmedi

 

 

          

Facebook Yorum

Haberi Paylaş