CHP’li Vekiller Ulus Pazarında Esnaf Ve Vatandaşı Dinlediler

339582174_1944285322574001_8106844538169498283_n

14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala CHP sahadan ayrılmıyor. CHP Kartepe SKM’nin organize ettiği programda Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde bulunan Kartepe’nin en büyük kapalı pazarı Kartepe Kent Çarşısı’nda kurulan Ulus Pazarı’na giden CHP’liler bir dokundu, bin ah işitti. Ekonomik buhranı en derinden yaşayan esnaf ve vatandaşlarla dertleşen CHP’liler, sorunları dinleyerek ekonomik buhrandan çıkış için hem reçeteyi hem de tarihi verdi.

BİLGİ ALDILAR

CHP Kartepe SKM tarafından organize edilen programa CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı, CHP Kartepe İlçe Başkanı Nilay Merttürk ve yönetimi, Saadet Partisi Kartepe İlçe Başkanı Ethem Akboğa ve yönetimi, CHP Kartepe İlçe SKM Başkanı Av. Tamer Ejderoğlu ve SKM ekibi, CHP Kadın Kolları Kartepe İlçe Başkanı Ayla Demir ve yönetimi, CHP Gençlik Kolları Kartepe İlçe  Başkanı Kadir Keskin, CHP Kocaeli 28. Dönem Milletvekili adayları Harun Özgür Yıldızlı, Tülin Keçeci Güngör, Mehmet Ümit Küçükkaya, İsmet İşeri ve Belkıza İlter, mahalle başkanları ve partililer katıldı. CHP heyeti pazara girmeden önce Kartepe Ulus Pazarı Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Reisoğlu ile bir araya gelerek bilgi aldı.

             

ESNAF VE VATANDAŞLA DERTLEŞTİLER

CHP heyeti Kartepe Ulus Pazarı’nda ekonomik buhranı en derinden yaşayan hem esnafla hem vatandaşlarla dertleşti. Yıllardır olduğu gibi bayram öncesi el yakan fiyatlardan dolayı vatandaşların ve pazar esnafının dert yandığı ziyarette CHP heyeti ekonominin normale dönme sürecinde izlenmesi gereken politikaları da aktardı. 14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala vatandaşların CHP’li adaylara gösterdiği ilgi büyük oldu

 

           

Facebook Yorum

Haberi Paylaş