SUMOTAŞ YENİ BİNADA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

SUMOTAŞ YENİ BİNA GÖZ KAMAŞTIRIYOR1

SUMOTAŞ Başkanı Hüseyin Türker ve ekibi, 19 Ocak günü yeni binanın temelini dualarla atmıştı. 400 metrekare alanda yapımına başlanan yeni bina sosyal donatıları ve yönetim katı olmak üzere 4 kattan oluşuyor. Öte yandan çevreden geçen vatandaşların da namaz kılabileceği küçük bir mescit binanın yan tarafına inşa edilecek.

Yeni bina tamamlanınca mevcut bina ve yanındaki bina yıkılarak depo olarak kullanılacak. SUMOTAŞ  Başkanı Hüseyin Türker, Suadiye halkına ve geçmiş dönem hizmet veren büyüklere teşekkür etti. Başkan Türker, “Temelini attığımız günden beri binanın yapımı hızla ilerliyor. Çok şükür 1. katın yapımı tamamlandı” dedi.

Hüseyin Türker ayrıca, “Arkadaşlarımız hızlı ve güzel çalışıyor. Allah herkesten Allah razı olsun. Bizler de birlik ve beraberlik içerisinde görev yapmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı. Yeni bina 4 kattan oluşacak. Birinci kat ticarethane, 2. kat üyelerin lokali, 3. kat yönetim binası ve 4. katta ise konferans salonu olacak. 501 üyesi bulunan SUMOTAŞ’ın 300’e yakın aracı bulunuyor.

 

Facebook Yorum

Haberi Paylaş