Suadiyespor yönetimi kahvaltıda bir araya geldi

4c931db6-44a6-4db9-b0b2-db3b3ad4f8f1-1616233074

Amatör Futbolun önemli kulüplerinden biri olan Kartepe‘yi Amatör Süper Lig’de temsil eden Suadiyespor’da kulüp başkanlığı görevini devralan Serbülent Dursun Sandıkçıoğlu, 26 kişiden oluşan yönetim kurulu ile bir araya geldi. Kartepe’de bulunan Köfteci Erim’de bir araya gelen yönetim kurulu hem kulüpteki son gelişmeler hem de yeni dönem ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Kahvaltıya Suadiyespor yönetiminin yanı sıra Kartepe Kulüpler Birliği Başkanı aynı zamanda Suadiyespor’un önceki dönem Başkanı Mevlüt Ağra da katıldı.

Serbülent Dursun Sandıkçıoğlu “Suadiyespor bayrağını devraldık. Kulübün her daim içinde bulunan bizler çevremizdeki ve semtimizle istişare halindeyiz. Başarılar görmüş bu kulübü daha da yukarılara taşımak en büyük hedefimiz. Bunun içinde her zaman örnek gösterilir saygı gören bir kulüp olmak için çalışacağız. İlk hedefimiz Bölgesel Amatör Lig. Suadiyespor olarak BAL’da yer alan ilçemiz kulübü Arslanbey GB ‘yi de en kısa zamanda ziyaret edeceğiz. Yönetim ve görev dağılımı hepimize hayırlı olsun Suadiyespor varolsun” dedi.

Kartepe’nin önemli kulüplerinden biri olan Suadiyespor, yeni sezon ile ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Kulüp Başkanı Serbülent Dursun Sandıkçıoğlu başkanlığında toplanan yönetim kurulu görev dağılımını da gerçekleştirdi. Yeşil-Beyaz-Mavili kulüp Suadiyespor da gerçekleşen toplantı sonrasında başkan Serbülent Dursun Sandıkçıoğlu kahvaltılı organizasyon ile görev dağılımını kamuoyuna açıkladı. Buna göre;

Suadiyespor Kulübü Yönetim kurulu Görev Dağılımı

Başkan: Serbülent Dursun Sandıkçıoğlu

Başkan Vekili: Köksal Yılmaz

Başkan Yardımcıları: Güngör Semer, Refik Vural, Hasan Bayram, Mikail Pehlivan, Mutlu Bilen

Genel Kaptan: Güngör Semer

AR-GE: Mehmet Altınkaya

Federasyon Sorumluları: Adnan Türedi, Günay Berber

Futbol Şube Sorumluları: Nuri Başaran, Halim Kızılbay

Kulüp Sekreterleri: Selim Sezgin, Ayhan Yerlitürk

Basın Sorumluları: Cemre Akyol, Ahmet Şenol

Sağlık Sorumluları: Cengiz Baş, Murat Özgenç

Altyapı Sorumluları:. Mehmet Özler, Cevat Şahin

Tesis Müdürü: Ali Çevikel, Serdar Şen

Mali İşlerden Sorumlular: Cemalettin Kanyılmaz, Murat Sarı Taraftar Sorumluları: Musa Öğünç, Ahmet Dursun

Facebook Yorum

Haberi Paylaş