Redstone Klas Gayrimenkul Açıldı

351000644_810394213521854_2632602219077779347_n

İbrahim Bıyıklı ile Oktay Alkan’ın ortaklığında kurulan Redstone Real Estate Kingdom Klas Gayrimenkul’un resmi açılışı bugün gerçekleşti. Açılışa Redstone Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Kırmızıtaş Başaran da katılarak açılış kurdelesini bizzat kesti.

 

Kentte geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen isimlerden olan İbrahim Bıyıklı ile Oktay Alkan’ın ortaklığında kurulan Redstone Real Estate Kingdom Klas Gayrimenkul’un resmi açılışı bugün İzmit Yeşilova Caddesi, Erdoğanlar İş Merkezi (A Blok) 1.katında gerçekleşti. Gayrimenkul ofisi açılışına Redstone Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, CHP Kocaeli eski milletvekili Hikmet Erenkaya, Büyük Türkiye Hareketi Kurucusu Ömer Faruk Başaran, İş İnsanı Yalçın Eldoğan, Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu ile birlikte Bıyıklı ve Alkan’ın sevenleri katıldı.

Açılış töreninde konuşan Redstone Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, “Bugün İzmit’te Redstone Klas Gayrimenkul ofisimizin güzel açılışı için birlikteyiz. Beraber dua edeceğiz, diyeceğiz ki bol bereketli, kazançlı olsun. Hep böyle müşteri dolsun, taşsın diyeceğiz. Redstone olarak beraber daha çok kurdele keseceğiz. Ben geçen Salı günü Demet Akalın’la beraber aynı sahneyi aldım Orada bir şov yaptık. Mehmet İzmitli Evrim diye formalarımızı giydirdi. O beni size anlatsın” dedi.

Kocaelispor’un tanınan ismi Mehmet Açık: “Evrim 1992-1995 yıllarında voleybol takımımızda oynadı. Kocaelispor’un en önemli voleybol oyuncularından biriydi. O dönemde ‘Evrimin aşkıyla yanıyor tribünler yazardık.’ Biz Evrim’in buralara geleceğini tahmin etmiyorduk ama bir yılda enerjisi ile işlerini buralara taşıdı. Belki yarın olmayacak ama İzmitli Evrim Kırmızıtaş Başaran ile Kocaelispor’un ilerleyen yıllarda iyi yerlere geleceğini düşünüyorum.” dedi.

Redstone Klas Gayrimenkul Ortağı İbrahim Bıyıklı açılışta yaptığı konuşmada, “Hepinize teşekkür ederim. Redstone Gayrimenkul firması dünya markası olma yönünde hızla ilerleyen bir firma. Evrim Hanım Gölcüklü, Eşi Ömer Faruk Başaran’da Gebze’nin yerlilerinden. Redstone firması Kocaeli’nin kendi öz firması biz de bu firmamızı alıp dünya markası yapacağız. Redstone firması 58 ülkede de isim hakkını satın aldı. Sadece isim hakkını almakla kalmadık şuan Polonya, Kazakistan, Dubai Katar, İngiltere, Almanya’da da bayilerimiz açıldı. Redstone açılalı daha iki yıl olmadan ciddi başarılar elde etti.” dedi. Redstone Klas Gayrimenkul Ortağı Oktay Alkan da yaptığı konuşmada, “Bana söyleyecek bir söz kalmadı. Açılışımız herkese hayırlı olsun.” dedi. Konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesildi ve Redstone Gayrimenkul resmen açıldı.

 

 

   

Facebook Yorum

Haberi Paylaş