Nissan yeniden Yılmaz Otomotiv’de

Nissan yeniden Yılmaz Otomotiv’de1

32 YILDIR

1990 yılından beri, 32 yıldır aralıksız olarak Nissan bayiliğini yapan Yılmaz Otomotiv Akaryakıt İnşaat şirketindeki Nissan tabelası geçen yıl inmiş, ancak Nissan Otomotiv AŞ başka herhangi bir şirketle anlaşmamıştı. Nissan tabelasının tekrar yerine konulması için bugün imzalar atıldı, sözleşme yenilendi.

İMZALAR ATILDI

Yenilenen sözleşmeye imzayı, Yılmaz Otomotiv adına şirket ortakları Zeki Yılmaz ile aynı zamanda AK Parti Kartepe İlçe Başkanı olan merhum Zihni Yılmaz’ın oğlu Sadık Yılmaz attı. Nissan tarafında ise Nissan Genel Müdürü Emre Doğueri, Bayi Geliştirme Müdürü Olcay Duru, Satış Müdürü Burak Azmanoğlu, Uyum ve Hukuk Müdürü Atilla Ergin, Finans müdürü Fırat Doğan yer aldı. Günün anısına çekilen hatıra fotoğrafında Zeki Yılmaz’ın çocukları Fatih ve Berat Yılmaz da hazır bulundu.

ÇITAYI DAHA DA YÜKSELTEREK

Yılmaz Plaza Nissan’ın sahibi Zeki Yılmaz, imza töreninden sonra yaptığı açıklamada Kartepe’deki mevcut adreslerinde yenilenen yüzüyle kalite standartlarını artırarak hizmete devam edeceklerini belirtti. Müşteri memnuniyetini kendilerine şiar edindiklerini ifade eden Yılmaz çıtayı daha üst seviyeye çıkaracaklarını kaydetti.

D-100 KENARINDA

Yılmaz Plaza Nissan, Kartepe Köseköy’de D 100 karayolu üzerinde hizmet veriyor. 3 bin 300 metrekare kapalı alanı bulunan tesiste, her zaman olduğu gibi yine satış, servis ve yedek parça hizmetleri bir arada verilecek

Haberi Paylaş