MÜSİAD’da yeni başkan İsmail Uslu

attachment-385076-8-45798cefe359d8cbc7ee5d3236aa6b76-1616168728

MÜSİAD 21. olağan genel kuruluna tek aday olarak giren İsmail Uslu, delegelerin desteğini alarak derneğin yeni başkanı seçildi.

Kısa adı MÜSİAD olan Müstakil İşadamları Derneği’nin 21. Olağan Genel Kurulu MÜSİAD Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Genel Kurulunda oy kullanma hakkı bulunan 100 üye, 10 asil ve 10 yedek yönetim kurulu üyesi ile 3 denetleme kurulu üyesini seçti. Genel kurulun divan başkanlığını İlhan Bilgili yaptı. Genel kurulda seçim öncesi yönetim ve denetim kurulu raporları ile gelir gider tabloları oy birliği ile kabul edildi. Programda MÜSİAD’a 10 ve 20 yıllık üyelere plaket takdim edilirken eski yönetime de teşekkür belgesi verildi.

GENİŞ KATILIM

Genel kurula; Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, AKP Kocaeli Milletvekili ve MKYK üyesi Emine Zeynek, Kocaeli Milletvekilleri Sami Çakır ve Mehmet Akif Yılmaz, Radiye Sezer Katırcıoğlu, AKP İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Yaşar Çakmak, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Güney ile Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya, AKP eski il başkanlarından Şemsettin Ceyhan, çok sayıda davetli ve MÜSİAD İl Başkanı Kadir Şahin, 21. Olağan genel kurulun yeni Bşakanı İsmail Uslu katıldı

Haberi Paylaş