MURAT HANCI İSTASYON MAHALLESİNE TALİP

MURAT HANCI İSTASYON MAHALLESİNE TALİP

ARTIK SIRA GENÇLERDE

Kartepe istasyon mahallesinin tanınan sevilen esnaflarından Murat Hancı istasyon mahallesi muhtarlığına adaylıgını acıkladı..     Muhtar adayı  Murat Hancı,Mahallesinde bu görevi en iyi şekilde yapacağını inandığını ve muhtarlık işinin artık biraz daha gençleşmesi gerektiğini belirtti.

Sadece gençlere değil her yaşa hitap ettiğini belirten Hancı;Muhtarlık adaylığını açıkladığında mahalleli kendisine destek verdi , ona olan güvenlerinin sonsuz olduklarını belirtti. Pandemiden önce İstasyon mahallesinde yapmış olduğu mahalle turnuvası mahalle halkı tarafından çok beğenilmişti.Pandemi ile ara verilen Mahalle turnuvasının geleneksel her yıl yapılması gerektiğini belirtti ve sadece futbol turnuvası değil artık her yaz için bir şenlik olması gerektiğini belirtti.

Mahalle sakinlerinin Yaklaşık 1300 kişinin bulunduğu ^ İstasyon Mahallesi ^ isimli facebook sayfasının aktif yöneticilerinden biri olan Murat Hancı.Bu sayfanın aktif birşekilde takip edildiğini belirtip , Mahalleyi ilgilendiren konu, gelişme ve olayların bu sayfadan takip edilebileceğini belirtti ve Tüm mahalle halkını sayfayı aktif kullanmaya davet etti.

Murat HANCI kimdir? 1989 izmit doğumlu.32 senedir kartepe istasyon mahallesinde oturuyor.Kocaeli Meslek Yüksekokulu mezunu.Yıldız sunta fabrikasının kapanmasından sonra 2019 yılında açtığı pilavcı hancı babanın sahibidir.

 

 

Facebook Yorum

Haberi Paylaş