. MOBESKO talihlileri belli oldu!

. MOBESKO talihlileri belli oldu!1

Türkiye’en büyük Mobilya AMV’si olarak kabul edilen MOBESKO’nun yaklaşık üç aydır devam eden kampanyasında dün kazanan talihliler belli oldu. Pandemiye rağmen geleneği bozmayan MOBESKO yönetimi, her 3 bin TL’lik alışveriş yapanın bir çekiliş hakkı kazandığı kampanyanın finali aynı zamanda eğlenceli bir etkinliğe dönüştü. Dev kampanya kapsamında talihliler 2021 model SEAT Ibiza, telefon, tablet, çamaşır kurutma makinesi de kazanma şansı elde etti.

Pandemiye rağmen bu yıl farklı bir etkinliğe imza atmak isteyen MOBESKO yönetimi, alanı tam bir eğlence merkezine dönüştürdü. Şişme oyun gruplarının hazırlandığı, yüz boyama etkinliğinin yer aldığı alanda aynı zamanda 90’ların birbirinden güzel şarkıları çalındı. Pandemi kurallarına uyulan etkinliğe katılanlar hem çekilişin heyecanını yaşadı hem de çocuklarıyla farklı bir gün geçirdi. Popcorn, pamuk şeker, su ve dondurma ikramının da bulunduğu etkinlikte çekilişin başlamasıyla birlikte heyecan doruğa ulaştı.

 

Etkinliğe katılanların çektiği numaralarla birlikte MOBESKO, 2021 model SEAT Ibiza’nın talihlisi de belli oldu. Noter huzurundaki çekilişte tüm hediyeleri kazananların hem asil hem de yedek talihlileri belirlendi. 2021 model SEAT Ibiza, Kocaeli’de yaşayan Songül Kahyaoğlu’nun oldu. Farklı illerde yaşayan talihliler de aynı zamanda birçok hediyenin sahibi oldu. MOBESKO yönetimi, kampanyaya katılan herkese teşekkür ederken “Geleneksel hale getirdiğimiz dev kampanyamız her yıl giderek büyüyor. Bu kampanya inşallah uzun yıllar sürer” ifadelerini kullandı. MOBESKO çekilişinde hediye kazanan talihliler;

 

Facebook Yorum

Haberi Paylaş