Milletvekili Çakır Gölcük’teydi; “Muhalefet konuşur, AK Parti yapar”

Milletvekili Çakır Gölcük’teydi; “Muhalefet konuşur, AK Parti yapar”1

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, Gölcük’ü karış karış gezerek vatandaşlarla buluştu. Yoğun ilgiyle karşılandığı Gölcük’te vatandaşlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ileten Milletvekili Çakır, “Muhalefet konuşur, AK Parti yapar” dedi.

14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerine sayılı günler kala yoğun bir programla vatandaşlarla buluşmalarını sürdüren AK Parti Kocaeli Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekili Adayı Sami Çakır, Gölcük’te vatandaşlarla buluştu. Seçim Koordinasyon Merkezi programları kapsamında Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen ve teşkilat yöneticileriyle birlikte Semerkand Gölcük Şubesi’ni ziyaret eden Milletvekili Çakır, ilçeyi mahalle mahalle gezerek esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

“MUHALEFET KONUŞUR, AK PARTİ YAPAR”

Gölcük’te vatandaşların sıcak ilgi ve desteğiyle karşılanan AK Parti Kocaeli Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekili Adayı Sami Çakır, “Cumhurbaşkanımız bugüne kadar hep eserle, hizmetle, müjdeyle milletinin karşısına çıktı. Karadeniz gazını karaya ulaştırarak milletimizin hizmetine sunduk. 1 ay boyunca tüm konutlarda ücretsiz kullanılacak. 1 yıl boyunca evlerdeki mutfak ve sıcak su tüketimi için gereken doğal gaz ücretsiz olacak. Yerli ve milli ilk helikopter motoru TS1400, test uçuşunda ilk özgün helikopter olan GÖKBEY’i uçurdu. Türkiye’nin modern ana muharebe tankı olacak yeni nesil Altay tankı, TSK’ya teslim edildi. Kentsel Dönüşümde Yarısı Bizden Kampanyası ile riskli olduğu tespit edilen ve dönüşüme giren evlerin maliyetinin yarısını devlet karşılayacak. Ticari araçlarını yenilemek isteyen esnaflar, aynı cins ticari taşıtların yenilenirken ÖTV ödemeyecek. Bunlar sadece birkaç günde milletimizle paylaştığımız işler. AK kadrolar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde bu millete verdiği sözleri bir bir yerine getirmeye devam ediyor. O yüzden diyoruz ki, muhalefet konuşur, AK Parti yapar” ifadelerini kullandı.

 

“TUTARSIZ VAATLERLE HAYAL SATMIYORUZ”

Açıklamasında şu ifadelere yer veren Milletvekili Sami Çakır, “Muhalefet gerçekleşmeyecek, tutarsız vaatlerle millete hayal satıyor. Milleti kandırıyorlar. Kılıçdaroğlu, yaptıkları bir reklamda, ‘74 ilde 17 üretim merkezi ve 50 üretim üssü inşa edeceğim’ diyor. Yalnız rakamlar toplandığında 67 il yapıyor. Adeta milletin aklıyla alay ediyorlar. Muhalefet bu millete kaostan başka bir şey vaat edemiyor. Milletimiz 14 Mayıs’ta muhalefetin bu vizyonsuz, tutarsız siyasetine, yalan ve iftira siyasetine sandıkta en güzel yanıtı verecektir” dedi.

Facebook Yorum

Haberi Paylaş