MHP MİLLETVEKİL ADAY ADAYI MURAT KULA GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

MHP MİLLETVEKİL ADAY ADAYI MURAT KULA GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ1

ADAY ADAYI MURAT KULA HER GİTTİĞİ YERDE VEKİL GİBİ KARŞILANMAKTA

KULA;MİLLETİM İÇİN VARIM

MHP Kocaeli’de Milletvekili aday adayı olarak genel merkezde aday adaylığını açıkladıktan sonra gazetemizi ziyaret eden başarılı iş insanı Murat Kula ziyaretinde mesajlarını önce il sonra ilçe hakkında açıkladı.Dostane geçen ziyarette Kula’ya refakat  eden hayırseverliği ile tanınan iş insanı Arif Tuncer eşlik etti.

MHP Millietvekil aday adayı Murat Kula şunları söyledi;Deprem,deniz ulaşımı, kirlilik,trafik konularına seçildiği zaman ağırlık vereceğini söyledi.Kartepe ilçe halkımızla beraber bir araya gelerek sorunları eksikleri tespit ederek çözeceğiz.Milletvekili olursam bu sorunların çözümü için elimden geleni yapacağım.Kartepe’de iş yerimin olması vatandaşlara daha yakın olmamı sağlamaktadır.

Kula Kendim için değil millet için zihniyeti ile biz bu davaya baş koyduk dedi.3 Milletvekili çıkaracağımıza inanarak yola çıkıp 4 Milletvekili çıkarmak için yola çıktık.Teşkilat olarak aday olayım olmayayım partimin emrindeyim ,davamızın arkasındayız. bir Milletvekili adayı gibi çalışacağım.Bana verilen bütün görevleri canla başla yerine getirmeye çalışacağım.

Kocaeli’nin tanınan,sevilen iş insanı ,hayırsever iş insanı Milletvekili aday adayı Kula parti içi olsun parti dışında olsun siyasilerin, halkın sevilerek keşke seçilse denmekte.Kula’ya ilimizde partili ve partisiz herkesim destek vermekte.Her gittiği toplantıda bir vekil edası ile karşılanmakta.

Seçimden sonra Milletvekillerimizle,halkımızla,basınımızla birlikte bir araya gelerek çalışmalarımızı sürdüreceğiz dedi.

MURAT KULA ÖZGEÇMİŞİ;

1982 Niğde bor doğumlu.Niğde meslek lisesi mezunu.Geri dönüşüm işi ile uğrasıyor.MHP Kartepe İlçe Başkan yardımcısı.Niğdeliler derneği ve  geri dönüşümcüler Kooperatifi üyesi.Evli ve 3 çocuk babası.

 

Haberi Paylaş