Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt3

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Büyükşehir Belediyesi ve İSU tarafından Güney Mahallesi Hürriyet Bulvarı üzerinde devam eden altyapı çalışmalarını inceledi

Hürriyet Bulvarı’na dev borular

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Büyükşehir Belediyesi ve İSU tarafından Güney Mahallesi Hürriyet Bulvarı üzerinde devam eden alt yapı çalışmalarını yerinde inceledi. Güney Mahallesi, Fatih Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi ve Sevindikli Köyü’nde yürütülen çalışmaların en önemli ayağından biri olan Hürriyet Bulvarı’ndaki dev boruların döşenme işlemi de devam ediyor.

ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

8 kilometre yağmur suyu, 8 kilometre de atık su hatlarının yenilendiği bölgede; 1600 mm ile 1800 mm çaplarında dev borular döşeniyor. Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt de en zorlu ve riskli bölgelerden biri konumundaki Hürriyet Bulvarı’ndaki çalışmaları Başkan Yardımcısı Faruk Denli ile birlikte inceledi, çalışma yürüten ekiplerden bilgi aldı.

HEMEN ÜST YAPIYA BAŞLANACAK

“Körfez’in alt yapısı komple yenileniyor” diyen Başkan Şener Söğüt, “Açık kalp ameliyatı yapılıyor da diyebiliriz. Ekiplerimiz gece gündüz çalışıyor. Alt yapı çalışmaları en zor ve sıkıntılı çalışmalardır. İnşallah en kısa sürede tamamlayarak üst yapı çalışmalarına başlayacağız” dedi.

BİLGİ ALDI – Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Hürriyet Bulvarı üzerinde devam eden altyapı çalışmalarını inceledi

ÇALIŞMALAR – 8 kilometre yağmur suyu, 8 kilometre de atık su hatlarının yenilendiği bölgede çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

BORULAR – Bölgede 1600 mm ile 1800 mm çaplarında dev borular döşeniyor

Haberi Paylaş