KOCAMAN MUHTARLARLA İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

KOCAMAN MUHTARLARLA İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU (1)

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Ramazan-ı Şerif ayı münasebetiyle, aylık muhtarlar toplantısı öncesi Kartepeli muhtarları iftarda ağırladı. Oruçlar birlikte açılırken, iftar sonrasında ilçe genelinde yapılan yatırımlar ve planlamalar istişare edildi.  

 

11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif Ayı münasebetiyle Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepeli muhtarlarla iftar sofrasında bir araya geldi. Başkan Kocaman’ın ev sahipliğinde Kartepe Park Otel’de düzenlenen iftar programına Kartepe Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yaman, Kartepe Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Türker, meclis üyeleri ve birim müdürleri katıldı.  

UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞIYORUZ

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Kartepeli muhtarlarımızla uyum içerisinde çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Ramazan-ı Şerif Ayı münasebetiyle bir araya geldik. Göreve geldiğimiz günden itibaren projelerimizi uyum içerisinde hayata geçirmeye devam ediyoruz. İstişare kültürümüz ortak akıl ile ortak çözümlerde buluşmamızı ve hızla konuların sonuca ulaşmasını sağlıyor. Sürece katkı sağlayan tüm muhtarlarımıza gönülden teşekkür ederim” açıklamasında bulundu.  

HER ZAMAN BERABERİZ

“Geleceğin Kartepesini hep birlikte inşa ediyoruz” diyen Başkan Kocaman “Bu akşam iftar bereketini Kartepe’mizin hizmetkarı kıymetli muhtarlarımız ile paylaştık. Rabbim niyetlerimizi kabul eylesin. Ramazan Ayında ilçe genelinde hemşehrilerimizle her zaman bir arada olduk. Önümüzde Ramazan Bayramımız var. Rabbim sağlıkla cümlemizi kavuştursun inşallah” ifadelerini kullandı.

Facebook Yorum

Haberi Paylaş