KARTEPE’DE YAZ KURAN KURSLARI KAPANIŞ PROGRAMI

KARTEPE’DE YAZ KURAN KURSLARI KAPANIŞ PROGRAMI (1)

Kartepe’de 03 Temmuz – 11 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen Yaz Kur’an-ı Kerim kursları düzenlenen programla son buldu.

Kartepe Belediyesi’nin desteği ile İlçe Müftülüğü ve İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yaz Kur’an-ı Kerim Kursları Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde düzenlenen kapanış programı ile sona erdi.

 

GENİŞ KATILIM

Yaz Kur’an-ı Kerim Kursları kapanış programına Kartepe Kaymakamı Ömer Hilmi Yamlı, Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, İlçe Müftüsü Ahmet Nuri Bayraktutan, Fatih Sultan Mehmet Mahalle Muhtarı Alaattin Küçük, veliler ve öğrenciler katıldı.

5 BİN 200 ÖĞRENCİ EĞİTİM ALDI

Kartepe’de 03 Temmuz – 11 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen Yaz Kur’an-ı Kerim Kurslarında bu yaz döneminde 5 bin 200 öğrenci eğitim aldı.

 

YAMLI VE KOCAMAN’A TEŞEKKÜR

Yaz Kuran Kursları kapanış programı Kur’an-ı Kerim Tilaveti’nin okunması ile başladı. Programda konuşan Kartepe İlçe Müftüsü Ahmet Nuri Bayraktutan “Evlatlarımızın İslâm’ı doğru bir şekilde öğrenerek yetişmeleri için Kur’an-ı Kerim’i hem okumaları hem de anlamaları için gayret sarf eden velilere, görevli tüm hocalarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizlere verilen destekleri için Kartepe Kaymakamımız Ömer Hilmi Yamlı ve Kartepe Belediye Başkanımız M. Mustafa Kocaman’a çok teşekkür ederim” açıklamasında bulundu. 

YAMLI VE KOCAMAN ÖDÜLLERİ VERDİ

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, “Evlatlarımızı, emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. İnşallah bizler de elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz. Geleceğimiz olan evlatlarımız için çalışmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı. Programın sonunda Kartepe Kaymakamı Ömer Hilmi Yamlı ve Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, düzenlenen yarışmalarda dereceye girenlere ödüllerini verdiler.

Facebook Yorum

Haberi Paylaş