KARTEPE’DE ÜST YAPI ÇALIŞMALARINDA DURMAK YOK

KARTEPE’DE ÜST YAPI ÇALIŞMALARINDA DURMAK YOK (5)

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kocaeli Büyükşehir ve Kartepe Belediyesi ekipleri tarafından sokağa çıkma kısıtlamalarında yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kocaeli Büyükşehir ve Kartepe Belediyesi ekipleri tarafından yapımına devam edilen Sarımeşe Bağdat Caddesi’nde bu hafta sonu inceleme yaptı. Başkan Kocaman, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

1200 metre uzunluğunda 7 metre genişliğinde Sarımeşe Bağdat Caddesi’nde yapılan üst yapı çalışmaları sonrasında asfalt serimine başlanacak. Önemli bir bağlantı yolu olan Bağdat Caddesi tamamlandığı zaman Kartepelilerin hizmetine sunularak, güvenli ve konforlu ulaşım imkanı sağlayacak.Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte ekiplerimiz, iş planına göre sokağa çıkma kısıtlamalarında da çalışıyorlar. Üst yapıda ki ihtiyaçlarımız ve revizyonlarımız hız bir şekilde tamamlanıyor. Pandemi sürecine uygun kurallar ve planlar ile çalışmalarımıza devam ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Haberi Paylaş