KARTEPE’DE TAM KAPANMA SOSYAL DESTEKLERİ 7/24 DEVAM

KARTEPE’DE TAM KAPANMA SOSYAL DESTEKLERİ 724 DEVAM (21)

ALO EVLAT HER YERDE

Kartepe Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Alo Evlat Sağlık Kulübü ekipleri tam kapanma sürecinde Kartepelilerin bütün ihtiyaçlarına koşuyor.

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan “Tam Kapanma” genelgesi Kartepe genelinde titizlikle uygulanırken Kartepe Belediyesi bünyesinde kurulmasından bu yana gönüllere taht kuran Alo Evlat Sağlık Kulübü ekipleri Kartepelilerin bütün ihtiyaçlarına yetişmeye çalışıyor. 17 gün uygulanacak olan tam kapanmada Kartepe Belediyesi ekipleri ilçe genelinde çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 

ALO EVLAT TAM KAPANMADA DA ÖRNEK HİZMET VERİYOR

Alo Evlat Sağlık Kulübü 12 kişilik ekiplerle ilçe genelinde Kartepelilerin bütün ihtiyaçlarına cevap veriyorlar. Özellikle 65 yaş üstüne hizmet vermek üzere kurulan Alo Evlat, Covid-19 süreciyle birlikte hizmet alanını genişletti. Kartepe sınırları içerisinden gelene her türlü istek ve talepleri yerine getiren Alo Evlat ekibi Kartepelilerin takdirini ve duasını alıyor.

İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE BERABERİZ

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Alo Evlat Sağlık Kulübü ekiplerimiz başta olmak üzere belediyemizdeki tüm arkadaşlarımız  salgın sürecinde de özveriyle çalışıyor. Bu süreçte rahatsızlığından veya sokağa çıkma kısıtlamalarından dolayı evlerinde kalan hemşehrilerimize her türlü desteği sağlıyoruz. İyi günde de kötü günde de beraberiz” açıklamasında bulundu.   

Facebook Yorum

Haberi Paylaş