Kartepe’de görkemli Lansman!

Kartepe'de görkemli Lansman!1

Yeniden Refah Partisi Kartepe İlçe Başkanlığı görkemli ve katılımın yoğun olduğu bir tanıtım gerçekleştirdi.

Yeniden Refah Partisi Kartepe İlçe Başkanlığı görkemli ve katılımın yoğun olduğu bir tanıtım gerçekleştirdi. Bugüne kadar yapılan çalışmayı,  Meclis Üyesi tanıtımını ve seçim beyannamesini açıklayan Başkan Adayı Berat KANSU yoğun ilgi eşliğinde salona giriş yaptı. Büyük bir sevgi seli eşliğinde karşılanan KANSU; “Bu teveccühe layık olmak için hergün bir mahallemizde program yapıyoruz. Her insanımızın kalbine dokunuyor dertlerini sorunlarını dinliyoruz. İnşallah 31 Mart günü bu emeğimizin karşılığını Milli Görüş davamız adına seçimi kazanarak taçlandıracağız” açıklamasında bulundu
Köseköy’de bulunan Kartepe Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programa YRP MKYK Üyeleri Mehmet ARAS,  Basri ÇAYIR ve Ahmet Emre AYDIN’ın yanısıra YRP Başiskele İlçe Başkanı Kerim CAN, YRP Başiskele Belediye Başkan Adayı Uğur YÜKSEL, ve parti üyeleri katılım sağladı.
Başkan adayı KANSU; “katılımlarıyla bizleri onurlandıran herkese sevgilerini iletirken, yaptığımız çalışmalarda emeği geçen SKM başkanımıza, İlçe Başkanımıza, saha çalışmalarında ilçemizi baştan aşağıya bayrak, pankart, afiş ve broşürler ile süsleyen Gençlik Kollarımıza, Meclis üyelerimize, parti üyelerimize ve ellerinin değdiği her yeri güzelleştiren bu hususta hayatımıza anlam katan her daim yanımızda olan bugüne kadar yapılan üyelerimizin 3’te 2’sinde emeği olan gerek saha gerek kapı tarama çalışmaları ile bizleri destekleyen Hanım Kollarımıza teşekkür ederiz. Beyannamemiz kentimize hayırlı olsun” dedi.
Facebook Yorum

Haberi Paylaş