Kartepe Ülkü Ocakları iftarda buluştu

Kartepe Ülkü Ocakları iftarda buluştu1

ÜLKÜCÜLER  SALONA SIĞMADI

Kartepe Ülkü Ocaklarının geleneksel iftar programı Kartepe Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Ahmet Alkan Tunç ve yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleşti. Uzunçiftlik Düğün Salonu’nda gerçekleşen iftar programında Kartepeli Ülkücüler, Ramazanın maneviyatını paylaştılar. Programın ev sahibi Kartepe Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Ahmet Alkan Tunç, tüm konuklarını kapıda karşıladı, herkesle ayrı ayrı ilgilendi.

Kartepe Ülkü Ocakları’nın Uzunçiftlik Düğün Salonu’nda gerçekleşen iftar programı dualar eşliğinde başladı. Programa Kartepe Belediye Başkan vekili Orhan Akyüz, Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı Abdülkadir Özdemir, MHP İl Yöneticileri, MHP Kartepe İlçe Başkanı Hayati Dilek ve yönetimi, BBP Kartepe İlçe Başkanı Ali Oktay ve yönetimi, MHP Kartepe SKM Başkanı Serbülent Dursun Sandıkçıoğlu, Kartepe Belediyesi MHP Meclis Üyeleri Faruk Cengizhan, Kerem Yılmaz, MHP Kocaeli Milletvekili adayları Murat Balta, Hasan Galyan ve Serkan Günaydın, muhtarlar, dernek ve STK Temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Kartepe Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Ahmet Alkan Tunç, “Ülkü Ocakları Kartepe İlçe Başkanlığı olarak düzenlemiş olduğumuz ocak sofrasında gönül birliği temalı iftar programımıza hoş geldiniz. İçinde bulunduğumuz Ramazan ayı dolayısıyla yapmış olduğumuz dua ve ibadetlerin kabul olmasını niyaz ederim. Cumhuriyet’in 100’üncü yılında tarihin kendine yüklediği vazifenin şuurunda fikri ve ilmiyle çağı kavramış 2023 lider ülke Türkiye ülküsüne baş koymuş Türk gençliğiyle güçlü duruşumuzu ortaya koyacağız. Ülkücü Türk Gençliği olarak; Bilgi ve teknoloji üretim ve kullanımının siyasi ve sosyal hayatta da giderek belirleyici olduğu bir çağda gerekli donanıma sahip olacağız. İlimde, kültürde, sanatta, kısaca hayatın her alanında nitelikli, donanımlı, şuurlu, inançlı, imanlı Türk gençliğinin inşaası için bütün imkanlarımızı seferber edeceğiz. Şehrimizin dört bir yanından buraya gelen kıymetli misafirlerimize teşekkür ediyorum. Başta Başbuğumuz Alpaslan Türkeş olmak üzere, Türk İslam davamız uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum. Ne mutlu Türküm diyene, Ne mutlu ülkücüyüm diyene” dedi.

Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı Abdülkadir Özdemir, “Çok kıymetli misafirler, hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum. Ocak sofrasında gönüller birliği temalı Türkiye genelinde yapılan iftar programımızda bugün Kartepe Ülkü Ocaklarımızın ev sahipliğinde bir araya geldik. Hepiniz hoş geldiniz. Mescidi Aksa’ya yapılan saldırıları kınıyorum. Hep bir ağızdan lanetlemenizi temenni ediyorum. Bir ay gibi bir süre sonra hepimizin gelecek Yüzyılına ev saMHP’nin adaylık listeleri açıklandı. Listemiz önce Kocaeli’ne sonra tüm Türkiye’ye hayırlı olsun.

 

Facebook Yorum

Haberi Paylaş