KARTEPE SUADİYE’YE YENİ PROJE

KARTEPE SUADİYE’YE YENİ PROJE (1)

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Suadiye Mahallesi’ne kadın ve çocuklara yönelik yeni bir tesisin yapım çalışmasına start verdi.

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın talimatıyla Etüt Proje Müdürlüğü tarafından hazırlanan proje ile Suadiye Mahallesi’ne yeni bir tesis yapılacak. Suadiye Mahallesi eski Kestanelik Okulu Binası’nda incelemelerde bulunan Kartepe Belediye Başkanı Kocaman, kadınlara ve çocuklara yönelik yeni yaşam alanı çalışmalarını başlattı.

KADIN VE ÇOCUKLAR İÇİN

Suadiye Mahallesi eski Kestanelik Okulu ve çevresinde düzenleme yapılacak. Düzenleme ile 200 metre karelik okul binası kadınlara yönelik KARMEK kurs binası, 100 metre kare lojman binası da çocuklara hizmet verecek şekilde dizayn edilecek.

 

YENİ YAŞAM ALANI

Projenin yapılacağı alanda incelemelerde bulunan Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Suadiye Mahallesi’nde bulunan eski Kestanelik İlkokulu ve lojmanında yapacağımız çalışmalar sonunda hanım kardeşlerimize ve çocuklarımıza yönelik yeni bir yaşam alanı olacak. Şimdiden hayırlı olsun” açıklamasında bulundu.

Facebook Yorum

Haberi Paylaş