KARTEPE KAR-MEK ÖRNEK DAVRANIŞ LÖSEV’E DESTEK

KARTEPE KAR-MEK ÖRNEK DAVRANIŞ LÖSEV’E DESTEK (1)

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın öncülüğünde kadınların meslek sahibi olması amacıyla yeni eğitim döneminde güzel işlere imza atan Uzunçiftlik KAR-MEK kursiyerleri Lösev’e destek projeleriyle takdir topladılar.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın öncülüğünde hizmet veren KAR-MEK kurslarında binlerce kursiyer yeteneklerini geliştirirken, meslek sahibi olanlar da var. Uzunçiftlik KAR-MEK kursiyerleri hayata geçirdikleri Lösev’e destek projesiyle ile örnek oldular.

KOCAMAN’DAN TEBRİK VE DESTEK

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhat Dilek, Halk Eğitim Kartepe Şube Müdürü Hüseyin Gürkaş, Uzunçiftlik KAR-MEK kursunda eğitim gören kursiyerleri ziyaret ettiler.

 

4 BİN KURSİYER

Uzunçiftlik KAR-MEK kursiyerlerini ziyaret eden Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, “Emeğin başarıya dönüştüğü yerdir KARMEK. 33 hizmet binasında bugüne kadar 4000 kursiyerimiz dilediği branşta yeteneklerini geliştirdi. Uzunçiftlik KARMEK kursiyerlerimiz LÖSEV yararına el emeği göz nuru ürünler üretiyorlar. Böylesi değerli bir amaç için emek veren tüm kursiyerlerimizi canıgönülden tebrik ediyorum. Üreten, ev ve ülke ekonomisine katkı sağlayan tüm kadınlarımızın yanındayız. Çocuklarımızın sağlıkla ve mutlu yaşaması için destek olmak bu dünya için yapılacak en kıymetli katkılardan biridir” dedi.

Facebook Yorum

Haberi Paylaş