KARTEPE EMEKEVLERDE ALTYAPI SORUNU KALMAYACAK

KARTEPE EMEKEVLERDE ALTYAPI SORUNU KALMAYACAK (4)

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kocaeli Büyükşehir, Kartepe Belediyesi ve İSU ekipleri ile birlikte Emekevler Mahallesi’nde devam eden alt yapı çalışmalarını yerinde inceledi.

 

Kartepe’de altyapı yetersizliği olan mahallerde yatırımlar hızla devam ediyor. Kocaeli Büyükşehir, Kartepe Belediyesi ve İSU ekipleri tarafından Emekevler Mahallesi’nde başlatılan altyapı çalışmalarını Başkan Kocaman teknik ekiple birlikte yerinde inceledi. Yapılan çalışmaların tamamlanması ile Emekevler Mahallesi sağlıklı bir alt yapıya kavuşacak.

KISA SÜREDE TAMAMLANMASI İÇİN GEREKENİ YAPACAĞIZ

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Emekevler Mahallemizde geniş kapsamlı  altyapı çalışmalarını Kocaeli Büyükşehir Belediyemiz, İSU ile birlikte koordineli ve hızlı bir şekilde yapıyoruz. Çalışmalarımızı yakından takip ederek en kısa sürede tamamlanması için gerekeni yapacağız. Yatırımlar tamamlanıncaya kadar hemşehrilerimizin göstereceği anlayış için teşekkür ediyorum. Mahallemize hayırlı uğurlu olsun” açıklamasında bulundu.

Facebook Yorum

Haberi Paylaş