KARTEPE ÇOCUK OYUN EVİ ÇOK EĞLENCELİ

KARTEPE ÇOCUK OYUN EVİ ÇOK EĞLENCELİ (2)

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın seçim beyannamesinde de arasında yer alan Çocuk Oyun Evi çalışmalarında sona gelindi. Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Kocaman, “Bu işe en çok çocuklar sevinecek” açıklamasında bulundu.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın seçim vaatleri arasında yer alan Çocuk Oyun Evi çalışmaları bitme noktasına geldi. Başkan Kocaman yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Kartepe Genç Akademi binası içerisinde yer alacak olan Çocuk Oyun Evi 3-10 yaş gurubu çocuklara hizmet verecek. 

HARİKA OYUNCAKLAR BURADA

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, yakından takip ettiği projeler arasında yer alan Kartepe Genç Akademi içerisinde Kartepeli minikler unutulmadı. Akademi içerisinde 600 metre kare alana kurulan Kartepe Çocuk Evi’nde uzman eğitimciler gözetiminde Kartepeli minikler çok keyifli zaman geçirecekler.

OYUN EVİNDE HER ŞEY VAR

Çocuk oyun evi içerisinde trambolin, kaydıraklı top havuzu, atlıkarınca, palmiye salıncak, tırmanma duvarı, logolu eğitim alanı, balon atölyesi gibi alanlar olurken, çocuklar için çok sayıda oyuncak yer alıyor. Saat 10-00 – 21.00 arasında hizmet verecek olan Çocuk Oyun Evi Kartepeli miniklere neşeli, eğitici ve eğlenceli zaman geçirme imkanı sunuyor.

EN ÇOK ÇOCUKLAR SEVİNECEK

Kartepe Çocuk Oyun Evi içerisinde inceleme yapan Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Bu işe en çok da çocuklarımız sevinecek” 4 bin metre kare alana sahip Kartepe Genç Akademi zemin katında yaptığımız Çocuk Oyun Evi’ne gelecek minik dostlarımız için keyifle koşup oynayabilecekleri eğlence dolu bir alan oluşturuyoruz. Kartepemiz için hayırlı uğurlu olsun” açıklamasında bulundu.

Haberi Paylaş