İzmit’te 23 Nisan coşkusu halkın yüzünü güldürdü

İzmit’te 23 Nisan coşkusu halkın yüzünü güldürdü1

Tüm mahalle ve sokaklarda dolaşarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan konvoyu gören vatandaşlar İzmit Belediye Başkanı Hürriyet’i selamlamak ve coşkuya ortak olmak için camlara ve balkonlara çıktı
İzmit Belediyesinin pandemi kısıtlamalarına rağmen halkın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutlaması için hazırladığı müzik ve animasyonlu şehir turu vatandaşın yüzünü güldürdü. 3 günlük sokağa çıkma kısıtlamasında 23 Nisan coşkusuyla moral veren İzmit Belediyesinin bayram kutlama etkinliği, evlerinde özellikle çocuklarını kırmızı-beyaz renklerle giydirerek bayramı karşılayan vatandaşı mutlu etti. 
VATANDAŞ MUTLU OLDU23 Nisan TIRI’nda tüm mahalle ve sokakları turlayarak halkın bayramını kutlayan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’i selamlamak ve konvoydan yükselen bayram ve çocuk müziklerine eşlik etmek isteyen vatandaşlar balkonlardan, pencerelerden dışarı çıkarak coşkuya ortak oldu. Açık olan iş yerlerinde çalışanlar ve bazı vatandaşlar da evlerinin önüne çıkarak başkan Hürriyet’i ve konvoyu selamladı. 

Haberi Paylaş