İYİ Parti ilce de her gün 41 aileye 41 pide dağıtıyor

339389981_778752317209943_3317069637123021686_n

İYİ Parti ilçe Kadın Kolları üyelerinin, hergün gittikleri farklı mahallelerde kapı, kapı gezerek  vatandaşlara pidelerini ulaştırıyor.

Rahmiye Mahallesi’ndeki pide dağıtımına katılan İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel, ramazanda hiç kimsenin mağdur olmaması için tüm imkanlarını seferber ettiklerini söyledi.

Tamyüksel, ramazan ayının son gününe kadar sosyal yardım faaliyetlerine devam edeceklerini ve bazı günler daha fazla pide dağıttıklarını belirterek, ay sonunda dağıttıkları pidenin 5.000 adete, erzak paketlerinin sayısının ise 1.000 adete ulaşacağını dile getirdi.

Ramazanın paylaşmak olduğunu ifade eden Tamyüksel, şunları kaydetti:

“Ramazan ekmeğinizi bölüşmektir, paylaşmaktır, gönüllerde birleşmektir. Biz de İlçe Kadın Kolları Başkanımız Sn.Fatma Öztay’ın öncülüğünde Ramazan ayı boyunca devam edecek olan sosyal sorumluluk projelerimiz vasıtasıyla ekmeğimizi Kartepeli hemşehrilerimiz ile paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

İdrak etmekte olduğumuz mübarek Ramazan ayında hemşehrilerimizin hayır Duasını almaktan başka beklentimiz yok. 

Gücümüz doğrultusunda Depremden etkilenerek İlçemize gelmiş ihtiyaç sahibi kardeşlerimizede Erzak yardımı ve nakdi yardımlara devam ediyoruz. 

Ayrıca çocuklarımıza da çeşitli süprizler yaparak onları da sevindiriyor, Ramazan ayının manevi mutluluğunu şimdiden anlamalarını istiyoruz.” diye konuştu.

2019 yılında göreve geldiklerinden beri sürekli sahada olduklarını ve sosyal sorumluluk projelerine aralık vermeden devam ettiklerine de işaret eden Tamyüksel, “Siyaseti yaşadığımız yöreye ve topluma hizmet edebilmek, faydalı olabilmek için  yapıyoruz. İmkanlarımız doğrultusunda Kartepeli hemşehrilerimizin yanındayız.” ifadelerini kullandı

 

Facebook Yorum

Haberi Paylaş