Hasan Kandaz ameliyat oldu

Hasan Kandaz ameliyat oldu

Kartepe’de geniş bir kesim tarafından tanınan Ak Parti Kartepe eski İlçe Başkanı Hasan Kandaz geçtiğimiz hafta Sopalı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bel fıtığından ameliyat oldu. Kandaz dün hastaneden taburcu oldu. Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa  Kocaman, Maşukiye’de ki evinde istirahat eden Kandaz’ı bugün ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.                      

Hasan Kandaz, “31 Mart 2019 yerel seçimlerinde bel fıtığından ameliyat olmuştum. Ancak hastalığım yeniden nüksetti. Bel fıtığının patlaması sonucu geçtiğimiz hafta Sopalı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yeniden bıçak altına yattım. 5 gün hastanede kaldıktan sonra dün taburcu oldum. Şuan evde istirahat ediyorum.

Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman beraberinde Ak Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Akyüz, Ak Parti Kartepe İlçe Başkan Vekili Murat Yılmaz ve Maşukiye Mahalle Temsilcisi Özgür Alpay ile birlikte dün taburcu olan Hasan Kandaz’ı Maşukiye’deki evinde ziyaret ett  gedmiş olsun dileklerini ilettiler.

Haberi Paylaş