Genclik Merkezinde Basketbol Şöleni

genclik merkezinde basketbol soleni4

Gençlik Merkezi’nde Basketbol Şöleni

Derince Belediyesi’nin Abdullah Tayyip Olçok Gençlik ve Spor Merkezi’nde düzenlediği basketbol şöleninde dereceye giren sporcular ödüllerini Başkan Aygün’ün elinden aldı

20 Yaş Altı Gençler İçin Turnuva

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün ilçe gençliğine armağanı olan Dumlupınar Mahallesi’ndeki Abdullah Tayyip Olçok Gençlik ve Spor Merkezi geçtiğimiz günlerde düzenlenen törenle hizmete açılmıştı. İlçede spor ve eğitimin yeni merkezi olan spor kompleksi çeşitli etkinliklere de ev sahipliği yapıyor. Derince Belediyesi’nin ilçedeki 20 yaş altı gençler için düzenlediği 3 x 3 basketbol turnuvası ile hafta sonu Abdullah Tayyip Olçok Gençlik ve Spor Merkezi’nde adeta basketbol şöleni yaşandı.

Ödüller Başkan Aygün’den

Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği ve 60 sporcunun katıldığı basketbol şöleni iki ayrı kategoride gerçekleşti. 12-15 yaş grubunda şampiyonluğa Emir Efe Özdemir, Enes Önügören, Murat Doran Öztürk ve Berat Omurca’dan oluşan Beed takımı ulaştı. 16-20 yaş kategorisinde ise birincilik Serhat Karpuz, Doğukan Dizdaroğlu ve Umut Güner’in oluşturduğu Emekliler takımının oldu. Her zaman gençlerin yanında olan ve onlar için projeler üreten Başkan Aygün de büyük heyecana sahne olan basketbol müsabakalarını takip ederek, dereceye giren sporculara ödüllerini takdim etti.

BAŞKAN 1-2: Abdullah Tayyip Olçok Gençlik ve Spor Merkezi’nde düzenlenen basketbol şöleninde dereceye giren sporcular ödüllerini Başkan Aygün’ün elinden aldı

BİRLİKTE 1-2: Çocuklara ve gençlere yönelik etkinliklere daima özel önem veren Başkan Aygün, basketbol turnuvasına katılan sporcuları yalnız bırakmadı.

ŞÖLEN 1-2-3-4: İlçede spor ve eğitimin yeni merkezi olan Abdullah Tayyip Olçok Gençlik ve Spor Merkezi çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

Facebook Yorum

Haberi Paylaş