Gelecek Partisi Kartepe 250 yeni üyesiyle gövde gösterisi yaptı

229055052_2010564319108283_7702047321247773254_n

Geçtiğimiz aylarda Gelecek Partisi  Kartepe İlçe Başkanlığı’na atanan Emel Oruç, başarılı çalışmalara imza atarak bir kez daha iddiasını ortaya koydu.

Gelecek Kocaeli‘nin en aktif ilçelerden biri olan Oruç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, geçtiğimiz gün oldukça kalabalık bir katılımla, üye katılım töreni gerçekleştirdi.

Partiye iyi ay önce Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun rozet takması ile birlikte üye olan Kartepe’nin tanınmış simalarından olan Halim Koca’nın akrabaları, dostları ve yakın arkadaşlarından oluşan yaklaşık 250 civarında isim Gelecek Partisi’ne katıldı.

 

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’ın, cep telefonu ile görüntülü katılarak üyelere ve yönetime teşekkür etti. Kartepe Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen üye katılım töreninde konuşan Başkan Oruç konuşmasında tüm yönetimine ve katılımcılara teşekkür etti.

Oruç konuşmasında şu ifadeleri kullandı; “Bir kadın ve bir anne olarak artık bu ülkenin kötü gidişatına dur demek lazım diyerek çıktığımız bu onurlu yolda dört bir yanımızın giderek daha da kalabalıklaşması bizleri mutlu ediyor. Bizler gibi elini taşın altına koyarak memleket meselesi ile dertlenen bir çok yol arkadaşımı yanımda görmek inanılmaz güzel bir duygu. Gün geçtikçe büyüyoruz, gün geçtikçe dayanışmamız çoğalıyor. Bu da gösteriyor ki doğru yoldayız” dedi.

Oruç, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Bizimkisi bir gönül, hizmet işi. Ama her şeyden önce evlatlarımıza adaletli, özgür yarınlar bırakma mücadelesi. Bu yüzden mücadelemizi büyüterek, dayanışmamızı daha da güçlendirerek yol alıyoruz. Yolumuz uzun, yolumuz dikenli biliyoruz ama yılmayacağız. Biliyoruz ki yarınlar bizim” şeklinde konuştu

“Her destek bizi daha da yukarıya taşıyor” diyen Başkan Oruç; “Davamıza, partimize Kartepe Teşkilatımıza inanan yeni katılımcılarımızı yürekten kutluyorum. Birlikte büyüyecek, birlikte güçleneceğiz” ifadelerini kullandı

Facebook Yorum

Haberi Paylaş