Gelecek Partili Çakır başkanlık görevini devraldı..

Gelecek Partili Çakır başkanlık görevini devraldı..1

 

Geçtiğimiz ay İl Başkanlığı’nı bırakan Gebzeli işadamı Ömer Faruk Başaran’ın yerine, Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanlığı’na yine Gebzeli bir isim olan Serap Çakır atanmıştı. Dün atama belgesini Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’ndan alan Serap Çakır, bugün parti teşkilatıyla buluştu. Genel Başkan yardımcısı Doğan Demir ve Kurucu İl Başkanı Ömer Faruk Başaran’ın da yer aldığı devir teslim töreninde Başaran başarılar dilerken, Çakır, partililere hedefleri doğrultusunda açıklamalarda bulundu.

 

Devir-teslim töreniyle alakalı açıklamada bulunan Serap Çakır, eski il başkanı Mehmet Koç’a teşekkür ederken: Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ‘nun tensipleriyle Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanlığına atanmamız gerçekleştirildi. Başkanlarımızla ve tüm teşkilatımızla birlikte, kurucu İl Başkanımız  Ömer Faruk Başaran başkanımıza, bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı minnettarız. Bugün itibari ile il başkanlığı görevimizi fiilen de devralmış olduk. Allah utandırmasın inşallah. Gelecek Partisi olarak Sayın Başkanımızın da tecrübelerinden faydalanarak, Kocaeli’de yeni bir vizyonla siyaset üreteceğiz. Kocaeli’nin, Kocelili’nin tüm sorunları ve sıkıntıları bizim de sorunumuzdur ve sıkıntımızdır. Çözüm üretmek adına gecemizi gündüzümüze katacağız. Ayak basmadık yer bırakmayacağız, selam vermediğimiz ve dokunmadığımız kimse kalmayacak. Gücümüzü insan odaklı çalışmalardan alacağız” dedi.

 

İşlerinin yoğunluğu nedeni ile il Başkanlığını bırakan Gebzeli işadamı Ömer Faruk Başaran ise; “Kıymetli Başkanım Serap Çakır Hanımefendiye ve teşkilatıma başarılar diliyorum. Yolları açık olsun. Her ihtiyaçta yanınızda olacağımı bilmenizi isterim” şeklinde konuştu.

 

Gelecek Partisi Kartepe İlçe Başkanı Emel Oruç ve yönetim kurulu üyeleri de başkan Çakır’ı bu anlamlı gününde yalnız bırakmadı.Başkan Oruç’ta; “Değerli başkanımız Ömer Faruk Başaran’a emeklerinden dolayı teşekkür ediyor ve Serap Başkanımıza da hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Her zaman yanında olduğumuzu ve koordineli çalışarak Kocaeli’ye “Gelecek” için umut olacağımızı ifade ediyoruz” ded

Haberi Paylaş