Gebze’de AK Parti’ye büyük destek; AK Parti’nin açılışı mitinge dönüştü!

Gebze’de AK Parti’ye büyük destek; AK Parti’nin açılışı mitinge dönüştü!1

AK Parti’nin Gebze Beylikbağı Mahallesinde gerçekleştirdiği Seçim İrtibat Bürosu açılışı mitinge dönüştü. Binlerce kişinin katılımıyla gerçekleştirilen açılışta, AK Parti adeta gövde gösterisi yaptı.

Kocaeli’de peş peşe Seçim İrtibat Bürolarının açılışını gerçekleştiren AK Parti’nin, Gebze Beylikbağı Mahallesinde düzenlediği açılış mitinge dönüştü. Açılış programına, AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, Kocaeli İl Başkanı Dr. Şahin Talus, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, Milletvekili Adayları Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Yasemin Özdemir ve Hasan Soba’nın yanı sıra partililer ve vatandaşlar katıldı.

GEBZE’DE TOGG COŞKUSU

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ın alana yerli otomobil TOGG ile gelmesi coşkuyu ikiye katladı. Vatandaşların tezahüratları eşliğinde gerçekleştirilen açılışta, AK Parti adeta gövde gösterisi yaptı.

“BİRİLERİ GİBİ ŞEHİT YAKININA KÜFÜR EDEN MİLLETİ BİZDE YOK”

Programda konuşan AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, “Birilerinin Gebze’de miting yaptığı sayının çok daha fazlasıyla seçim irtibat bürosu açıyoruz. AK Parti’nin vekil sıralaması pırıl pırıl, tertemiz. Birileri gibi şehit yakınlarına küfür eden milletvekilimiz yok. Birileri gibi PKK’dan tutuklanan vekilimiz yok.” İfadelerini kullandı. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ise, “2013 yılında İMF gibi namert bir kuruluşa borçlu olmaktan kurtulduk. Yapılanları kendi öz kaynaklarımızla, kendi imkânlarımızla yapıyor konumuna geldik. Cumhurbaşkanımızın 20 yıldan beri siyaset yoluyla yaptığı hizmetler ortada” dedi.

 

“MİLLETİMİZ KARARINI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DAN YANA VERMİŞTİR”

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, “Muhalefetin iki tane genel başkanla yaptığı mitingden daha kalabalıksın Beylikbağı. Bir tarafta söz veren, sözünü tutan ve yapanlar var. Öbür tarafta söz verip daha akşam olmadan unutanlar var. Gökteki yıldızları vaat edenler. Bedava süt, bedava elektrik, namus sözü insanları işten atmayacağız deyip, iktidara gelir gelmez gariban emekçinin ekmeğiyle oynayıp onları kapıya koyanlar var. Öbür tarafta da suskun dünyanın hür sesi, mazlumların umudu Sayın Recep Tayyip Erdoğan var. Meydanlara sığmayan heyecanı, coşkusu ve inancı ile Gebze’de artık bu iş bitmiştir. Milletimiz kararını Doğru Zaman’da Doğru Adam olan Recep Tayyip Erdoğan’dan yana vermiştir” dedi. AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, Milletvekili Adayları Yasemin Özdemir ve Hasan Soba da coşkulu kalabalığı selamlayarak, 14 Mayıs’ta güçlü bir destek ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve AK Parti’nin seçileceğini ifade etti.

İL BAŞKANI TALUS: “GEBZE İŞİ BİTİRMİŞ”

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr. Şahin Talus yaptığı konuşmada, “Onlar iki tane genel başkanını, belediye başkanlarını getiriyor ama bizim seçim ofisi açılışındaki doluluklarımızı sağlayamıyorlar. Beylikbağı işi bitirmiş, Gebze işi bitirmiş. Cumhurbaşkanımız, Dünya liderimiz, Recep Tayyip Erdoğan için ‘o adam kazandı’ dedirtmeye hazır mıyız?” ifadelerini kullandı.

Facebook Yorum

Haberi Paylaş